Колекція Менського зоопарку поповнилася «таврійцями»
– Поки везли до нас тварин із заповідника, усі дуже переживали, адже стільки кілометрів, – каже працівниця зоопарку Ніна Аскерова. – Зараз мої підопічні «таврійці» вже призвичаїлися: залюбки їдять моркву, буряк і сіно.

Усі тварини, що «прописані» у нашому зоопарку, перезимували добре. Навіть додалися нові жителі. Правда, не так багато, як хотілося.

– На жаль, не обійшлося і без деяких втрат, – розповідає директор зоопарку Зінаїда Максименко. – Але вони були передбачувані: помер бізон, який, за мірками свого виду, був уже дуже старий. Звичайно, шкода, та що поробиш?

Під весняним сонечком весело вистрибують двоє маленьких поні, що народилися цього року. А ще із заповідника Асканія-Нова переселилися на Менщину два представники зебовидної таврійської худоби. Шестимісячні бичок і теличка зараз ще дуже нагадують звичайних телят, але згодом будуть від них серйозно різнитися і розмірами, і будовою тіла.

– На жаль, поки ще не все зроблено, що планувалося і думалося, – зітхає Зінаїда Сергіївна. – Аби купити тварин, зараз потрібно оформлювати стільки документів та долати такі бюрократичні перешкоди, що інколи доходить до абсурду. Ось хотіли придбати зебру. Але поки займалися усіма паперовими справами та дозволами, ціна тварини зросла із 30 до 48 тисяч гривень. Тож накопичуємо терпіння і гроші, адже так хочеться здійснити задумане.Коментарі закриті.