нарада УМВСПідсумкам роботи органів і підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за чотири місяці року та постановці завдань щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час виборів Президента Українибуло присвячене розширене засідання колегії Управління МВС в області.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайлінорганів внутрішніх справ області разом із своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко.

Він, зокрема, дав оцінку роботі підрозділів і служб Управління за чотири місяці року, звернувши увагу присутніх на динаміку розкриття злочинів. Ряд керівників міськрайорганів за системні недоліки в організації роботи підрозділу та невиконання поставлених задач отримали дисциплінарні стягнення.

Також значну увага засідання колегії приділило викриттю правопорушень у бюджетній сфері, житлово-комунальному господарстві, сфері службової діяльності, у тому числі фактів вимагання та одержання неправомірної вигоди, документуванню злочинної діяльності посадових осіб органів влади, управління та контролюючих органів. Олег Демченко вкотре підкреслив, що боротьба з гральним бізнесом на Чернігівщині має тривати і надалі до повного його викорінення. Докладно зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників.

Боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, проблемним питанням та шляхам їх вирішення колегія приділила особливу увагу. Було вкотре підкреслено, що належна концентрація зусиль має зосереджуватися саме на виробниках та збувальниках наркотичного дурману.

Також на засіданні колегії Управління МВС в області говорилося й про стан досудового слідства, дотримання законності слідчими органів внутрішніх справ області. Колегія УМВС області обговорила заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції. В цьому контексті розглядався стан роботи щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких, у тому числі минулих років.

Генерал Демченко поставив вимогу активізувати наступальні заходи у рамках операції ”Зброя і вибухівка” для досягнення основної її мети – стабілізації оперативної обстановки, пов’язаної з незаконним обігом зброї, вибухових речовин і боєприпасів, розкриття злочинів із застосуванням вогнепальної зброї. Основними критеріями ефективності проведення операції вважати виявлення вогнепальної зброї, у першу чергу нарізної, вибухових речовин і боєприпасів.

Очільник УМВС Олег Демченко акцентував увагу учасників розширеного засідання колегії УМВС на проблемах комплектування органів та підрозділів міліції новими кадрами, високоякісної професійної підготовки співробітників, підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області.

Окремим пунктом присутні обговорили стан комплектування підрозділу патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». Зважаючи на те, що батальйон укомплектований лише на чверть, Олег Демченко поставив задачу вжити всіх зусиль для активізації процесу в найкоротші терміни.

Належна увага була приділена питанню стану підготовки міліції до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів Президента України.

Підбиваючи підсумки розширеного засідання колегії, виконуючий обов’язки начальника УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями виконуючий обов’язки Міністра внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.