Віталій Кличко одержав ювілейну сорокову перемогу на професійному рингу, нокаутувавши Альберта Сосновського у 10-му раунді.

Кличко нокаутував Сосновського у 10-му раунді. Фото AFP

На стадіоні Veltins Arena у Гельхенкірхені завершився вечір професійного боксу, головною подією якого був поєдинок за звання чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC між чинним чемпіоном українцем Віталієм Кличком та претендентом на титул поляком Альбертом Сосновським.

Віталій здобув 40-у перемогу в кар’єрі, провівши шостий захист чемпіонського поясу WBC.

З першої хвилини поєдинку поляк, як і обіцяв, дуже швидко рухався в рингу. Проте це не завадило Віталію наносити влучні удари. Лише у третьому раунді Кличко пропустив перший більш-менш небезпечний удар від Сосновського.

Загалом, бій був досить нецікавим, більше схожим на танці в рингу. Кличко більшість часу атакував, Сосновськи оборонявся.

У п’ятому раунді поляк пропустив спочатку двійку від Віталія, а потім і удар з лівої в голову. У 6-му раунді Кличко наніс потужний удар в голову польському боксеру, однак Сосновськи встояв на ногах. А останніх секундах поляк спробував контратакувати, але його спроба виявилась марною.

У 8-му раунді поляк наніс кілька точних ударів в обличчя Кличку. Зокрема, удар справа був дуже болісним. У наступному раунді Віталій відповів потужним ударом з правої, але Сосновськи встояв на ногах.

У 10-му раунді втомлений Сосновськи пропустив серію ударів від українця, яку Віталій увінчав ударом з правої руки і поляк не встояв на ногах. Перемога нокаутом!!!

Після бою боксери дружньо обійнялися.

За матеріалами: ТСН.ua / Адріан Радченко

Коментарі закриті.