лікарняВчора в приміщенні Менської центральної районної лікарні відбулася зустріч голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва з трудовим колективом закладу.

В зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола, голова районної ради Володимир Невжинський, голова районної державної адміністрації Олександр Мисник.

Микола Звєрєв на початку зустрічі повідомив, що особисто приймав участь у супроводженні у Луганську область, у зону антитерористичної операції, вантажу з матеріально-технічною допомогою від жителів Чернігівщини для бійців 13-го батальйону територіальної оборони. Повідомив, що бійці батальйону передають усім небайдужим землякам слова щирої вдячності.

Дав стислу характеристику економічній ситуації в області. Повідомив, що не зважаючи ні на що, влада робить все можливе для своєчасної виплати пенсій та заробітних плат, ремонту доріг та об’єктів соціальної інфраструктури. Висловив переконання, що країна зможе подолати нинішні труднощі на шляху до кращого життя.

Потім голова обласної ради вручив головному лікарю Менської центральної районної лікарні, депутату Чернігівської обласної ради Хомрачу Петру Петровичу Почесну грамоту Чернігівської обласної ради та обласної державної адміністрації за сумлінну працю та з нагоди 60-ти річчя з Дня народження.

Перед колективом виступив голова районної ради Невжинський В.М., який коротко охарактеризував стан справ у районі та розповів, над чим працює районна рада та її депутатський корпус.

Головний лікар Менської центральної лікарні Хомрач П.П. в своєму слові розповів про стан справ в медицині району, поділився наболілими проблемами та подякував очільникам області за дієву підтримку, висловивши сподівання на те, що така підтримка буде й надалі.

По завершенні зустрічі головний лікар Хомрач П.П. провів коротку екскурсію по Менській центральній районній лікарні.

За  інформацією сайту Менської районної ради

Коментарі закриті.