Керівникам та жителям прищеплюватимуть відповідальністьУ Менській райдержадміністрації відбулася нарада по підготовці до генерального прибирання та упорядкування території району і міста. Участь у зібранні взяли керівники установ та організацій Мени, керівництво міськради і служби благоуст­рою.

До проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою та озеленення і Дня довкілля, здається, вже мали б звикнути всі. За установами та організаціями міста і населених пунктів району закріплена певна територія для прибирання. І все ж кожного року деякі ділянки залишаються неприбраними.

Як привчити керівників підприємств, установ та організацій, жителів Менщини до відповідальності за довкілля? Саме про це і йшлося на зібранні. А також про те, як при незнач­них бюджетних коштах зробити населені пункти району красивішими і чепурнішими.

Особлива увага приділялася стану центру міста, парків і скверів, а також місцям, де традиційно «тусується» молодь. Багато докорів щодо засмічення головної площі Мени пролунало на адресу таксистів, що обрали цю територію за свою стоянку. Деякі з них не лише не дотримуються елементарних санітарних правил, а й нахабно смітять навіть у присутності працівників служби благоустрою.

Претензії є і до ряду приватних підприємств та підприємців.

– Я вважаю, що кожен суб’єкт господарювання мусить слідкувати за чис­тотою прилеглої території. І для цього треба не стільки фінансів, скільки бажання, – зазначив голова райдержадміністрації Олександр Мисник. – Результати місячника обов’язково слід висвітлити у ЗМІ, щоб не було тих, хто чекатиме, що прийдуть комунальники, держслужбовці, школярі чи ще хтось і наведуть порядок біля його, наприклад, магазину. Цього вже не буде.

Багато на нараді говорилось і про безвідповідальність жителів Мени. Міська служба благоустрою не встигає ліквідувати стихійні сміттєзвалища, як вони виростають знову – на узбіччях доріг, берегах водойм, у сквериках. І в першу чергу непотріб з власного подвір’я туди викидають ті, хто живе неподалік. Невже так приємно жити поблизу звалищ відходів?

Підсумовуючи нараду, Олександр Мисник наголосив на координації зусиль влади, правоохоронних органів і свідомих громадян у справі наведення ладу на території Менщини. Щодо ухвалених до виконання заходів, то міській раді, зокрема, доручено доопрацювати схему закріплених для прибирання територій за підприємствами, установами і організаціями міста. А ще спільно з райвідділом міліції притягати до адміністративної відповідальності осіб, які порушують правила благоустрою.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He finished with 31 pitches, all fastballs except for a curveball he threw to get a strikeout and end a bases loaded jam in the second inningFor more detail or info on rentals, go to boundarywatersoutfitters.boutique louboutin
With the Eagles looking at Frank Gore in free agency, it’s possible Kelly knows something we don’t: that he needed Alonso a whole lot more than he needed McCoy.mulberry sale uk
One story Jordan remembers is of him driving the streets of downtown Chicago and spotting a high school student cutting class.scarpe hogan outlet
He had been the guy that had shown that special quality and those leadership, the makeup that we cherish so much the competitiveness and all of that.toms wedges
1 in the world by a fair margin.mcm duffle bag

He is one of 11 NFL owners on a list that include 20 billionaire sports figures.michael kors boots uk

Коментарі закриті.