Керівник Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексій Барановський проводить виїзні зустрічі з представниками бізнесу, територіальних громадських об’єднань підприємців, профспілок тощо. Метою – є обговорення проблемних питань, що виникають у роботі суб’єктів господарювання та здійснення у межах компетенції відповідних заходів для їх вирішення.
Розпочались виїзні зустрічі в жовтні. Протягом місяця керівник фіскальної служби встиг поспілкуватись із представниками бізнес-спільноти та громадськості Ріпкинського, Городнянського, Менського, Щорського, Корюківського, Ніжинського, Носівського, Козелецького та Бобровицького районів.
Під час свого виступу перед платниками податків, очільник фіскального органу області наголошував на необхідності своєчасної та повної сплати податкових зобов’язань.
За його словами, фіскальна служба області налаштована на взаємодію та партнерські стосунки з бізнесом, який сплачує податки.
Сумлінне виконання платниками податків зобов’язань перед бюджетами усіх рівнів, насамперед, гарантуватиме національну безпеку, забезпечить інвестиційну привабливість регіону та всієї країни в цілому, що в подальшому, сприятиме зростанню економіки», – підкреслив під час зустрічі в Козельці Олексій Барановський.
В ході спілкування учасники заходу мають змогу отримати відповіді на проблемні питання, що виникають у процесі господарської діяльності та надати свої пропозиції щодо роботи фіскального органу.
В листопаді виїзні зустрічі продовжаться та триватимуть до кінця поточного року згідно затвердженого плану.

Коментарі закриті.