ДОК "Казковий-2" готується прийняти дітей на відпочинок з 15 липняДитячий оздоровчий комплекс «Казковий-2», що у Мені, планує цьогоріч прийняти на відпочинок від 60 до 150 дітей. Поки що розраховують на одну зміну.

– Заїзд дітей планується з 15 липня, – розповідає заві­дувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Менської РДА Віктор Ємець. – Термін відпочинку – три тижні. Одинь день перебування у «Казковому» коштує 112 гривень. Але 42 гривні вартості путівки за один день компенсує Фонд соціального страхування. А ще наш район отримав з обласного бюджету 86 тисяч гривень дотації на фінансування оздоровчої кампанії. Районний бюд­жет також додасть 11 тисяч.

Таким чином діти з нашого району, батьки яких працюють, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування можуть відпочити в «Казковому» зовсім безкоштовно (вартість путівок повністю компенсують Фонд та районний бюджет). Якщо батьки не працюють, потрібно буде доплатити за відпочинок дитини 882 гривні.

– На даний час ремонтні роботи майже закінчені, – повідомив власник ДОК «Казковий-2» Олексій Пилипенко. – Іде робота з підбору персоналу. Підготовлено пляж (на днях отримаємо сертифікат обстеження його фахівцями), спортивні майданчики, літня сцена для культурно-масових програм. Харчуватися діти будуть п’ять разів за день у нашій їдальні.

Бажаючі відправити дітей до «Казкового» можуть звертатися до сектору у справах сім’ї, молоді і спорту РДА за адресою: м. Ме­на, вул. Семашко, 8 або телефонувати за номером 3-10-07.

Коментарі закриті.