"Казковий" цього року не працюватимеЖителі Менщини мають можливість відпочити й поправити здоров’я за сприяння Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

– У першому кварталі нинішнього року на Менський та Сосницький райони було розподілено 30 путівок до популярних здравниць України, всі вони використані,  – інформує директор Менського міжрайонного відділення Фонду Анатолій Міщенко. – У другому кварталі отримали 32 путівки. У третьому та четвертому планується виділити відповідно 36 та 27. Це за основним переліком. Наразі тривають тендери, тож планується придбання ще близько сотні путівок.

За словами Анатолія Дмитровича, пролікуватися можна у Криму, Хмільнику, Моршині, Трускавці, Миргороді, а також у санаторіях Закарпаття, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та інших областей.

З дітьми традиційно їдуть на море, дорослі обирають частіше популярні курорти, де можна попити цілющої водички та поправити здоров’я.

Щодо дитячого оздоровлення, то на ці потреби Фонд цього року витратить для нашого району 122 тисячі гривень. Планується частково профінансувати оздоровлення 140 дітей.

«Казковий» нинішнього року не працюватиме, а «Остреч» планує прийняти школярів-відпочивальників вже з 5 червня. Зміни у цій здравниці будуть по 21 дню (це поки що). Фонд відшкодовуватиме 42 гривні на день за одну дитину. А загалом вартість денного перебування в «Остречі» коштуватиме 175 гривень (з лікуванням). Для батьків, звичайно, дорогувато (порахували – 2 793 гривні за зміну – авт.). Тому бажано, аби відгукнулися спонсори.

– Уже нині заявки на оздоровлення дітей надходять від керівництва сільгоспкооперативів «Авангард» та «Куковицький», від освітян та медиків, – зауважив Анатолій Міщенко. – Є сподівання, що ми отримаємо і путівки за повну вартість з умовою відшкодування для батьків у розмірі 10 відсотків вартості, але їх буде мало.

Коментарі закриті.