ТОВ «ДОК «Казковий-2» уже багато років підряд приймає на оздоровлення і відпочинок дітей. Їм тут подобається – ліс, річка, комфортні будиночки для проживання, п’ятиразове харчування, цікаве дозвілля.

Нинішнього літа дитячий оздоровчий комплекс планує організувати п’ять заїздів тривалістю два тижні кожен. Можна придбати путівку і на 18 чи 21 день.

Нині «Казковий-2» готується до зустрічі галасливої і веселої дітвори. Прибрали алеї, завершують ремонт підлоги у будиночках для проживання. Близько двох місяців на громадських роботах працюють безробітні. Валентина Риндіна з Киселівки і Катерина Сльозка з Мени миють вікна, двері і підлогу, просушують простирадла і ковдри.

– Роботи вистачає і у дівчат, і у нас, персоналу «Казкового», – каже головний бухгалтер оздоровчого закладу Наталія Пилипенко. – Почали завозити овочі – картоплю, моркву, буряки для кухні. Чистоту і порядок на території комплексу уже навели. Ще треба укомплектувати штат. Чекаємо студентів вишів, аби ті на практиці відчули потребу працювати з дітьми, оформимо їх вихователями. За свою роботу отримуватимуть зарплатню. Раді будемо прийняти у свою сім’ю і працівників для прибирання приміщень, кухарів, медиків.

Цьогоріч у «Казковому-2» обіцяють обладнати душові кімнати, які працюватимуть щоденно із безперебійною подачею гарячої води. І пляж на березі річки теж щодня прийматиме юних відпочивальників.

Вартість одного ліжко-дня у комплексі складає 100 гривень, 38 з них відшкодовує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (за 14 днів – 532 грн.). Для дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села надаються пільгові путівки, де, окрім вищеназваного Фонду, 34 грн. 50 коп. відшкодовує Міністерство аграрної політики (за два тижні – 483 грн.). Доплата від батьків, профспілок чи підприємств становить усього 27 грн. 50 коп. за один ліжко-день, а за 14 днів – 385 гривень.

– П’ятиразове харчування буде як завжди калорійним і різноманітним, а головне – вітамінізованим, – розповідає Наталія Віталіївна. – З Фонду соціального страхування виділяється на один день 35 гривень на їжу, дирекція оздоровчого комплексу збільшує вартість харчування до 40 гривень за рахунок господарської частини.

Перший заїзд до «Казкового-2» розпочнеться з 20 червня, а п’ятий, останній, – з 17 серпня.

…У мальовничому і напрочуд співочому від птаства урочищі «Остреч» ще не чути дитячого гамору, однак кому пощастить потрапити сюди на відпочинок, згадуватиме довго і чарівну природу, і приємне перебування у її лоні.

Коментарі закриті.