Картингістів підвела техніка
Нашим хлопцям-картингістам навіть колінчатий вал у польових умовах перепресовувати довелося.
Авіамоделістів та картингістів Менської станції юних техніків знають по всій Чернігівщині й поза її межами. Вони неодноразово виборювали призові місця у різноманітних змаганнях. Про нові перемоги та прикрі поразки розповів директор районної СЮТ Володимир Чорний.

– Ще в березні наша команда посіла третє місце у класі кімнатних мікромоделей. Це такі літачки, які мають вагу до п’яти грамів, – говорить Володимир Іванович. – Змагалися тоді у Чернігові.

Більше нагород нашим юним авіаторам вдалося отримати на змаганнях у Конотопі, хоча там конкуренція була значно серйознішою. З’їхалися понад 50 учасників, окрім господарів, були команди з Ромнів, Кролевця, Охтирки, Коропа, навіть з Малої повітряної академії Києва.

– Але наші вихованці не підвели, – посміхається директор СЮТ. – Владислав Олещенко у класі «Колібрі» виборов друге місце. Василю Голенку у класі F-1-N до першого місця не вистачило лише однієї секунди. «Срібло» отримала і одна із наших команд «Тор», до складу якої входили Валерія Дей, Віталій Філін і той же Василь Голенок.

А ось картингістам цього разу не пощастило. На останніх змаганнях вихованцям СЮТ призові місця не дісталися. Найкращий здобуток – четверте місце у Богдана Вербила, Кирил Гальчук виборов п’яте.

– За період змагань – три поломки, – з гіркотою констатує Володимир Чорний. – Від зіткнення погнулася задня вісь у картингу лідера Федора Трала, у карті Максима Єкименка лопнув паливний шланг та ланцюг.

Коментарі закриті.