karaoke

Попри всі старання організаторів свята підібрати музику для «Дискотеки всіх часів і народів» на будь-який смак, одразу догодити вдалося не всім.

Танці на Червоній площі почалися, як і було анонсовано, о 20.00. От тільки йти в танок ніхто не поспішав – не любить у нас народ привселюдно при світлі дня витанцьовувати. Добре, що дітки не давали публіці сумувати – їм денне світло на заваді не стало, тож «відривалася» під музику малеча на заздрість усім.

Ми звернули увагу на кучеряву чорняву дівчинку та блакитноокого хлопчика у модній кепочці – ну чисто тобі Настя Каменських із Потапчиком у дитинстві. За активну участь у дискотеці цей симпатичний дует отримав грошовий приз від «Нашого слова».

Трохи згодом за увагу глядачів прийшли боротися вже «розігріті» танцюристи. Їхня «довільна програма» просто причарувала публіку, проте призів цим панам не перепало: організатори свята – районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді – виступають за тверезий спосіб життя.

Поки з настанням сутінків молодь трохи розтанцювалася, прийшов час для «Караоке на Майдані». Бажаючих взяти участь виявилося багато, а от вокальними даними похвалитися могли далеко не всі.

За результатами голосування оплесками до фіналу вийшли юні менянки Даша та Віка. Саме вони причаровували публіку акапельним співом із капелюхами в руках. Дашина група підтримки виявилася сильнішою, чи то пак, грошовитішою, тож її музичний заробіток перевершив Вікин майже на сотню гривень. Дівчата обмінялися капелюхами, отримали подарунки від «Нашого слова» та й пішли собі далі святкувати.

День молоді завершився запальними гуртовими танцями на імпровізованій сцені – сходах районного Будинку культури. Юнакам та дівчатам довелося об’єднатися в одну дружну компанію, щоб розділити ще один грошовий приз від найближчої газети.

Фото Валерія ТИХОНОВА.

Коментарі закриті.