Засідання постійних комісій і сесія пройшли дуже гарно. Чому? Скажу так, депутати працювали на інтерес громади, а не просто демонстрували “одобрямс” підготованих апаратом рішень. 

Щоправда, таку оцінку навряд чи можна віднести на рахунок депутатки Мацишевської, котра, судячи з усього, керувалася якимись іншими, більш спрощеними та суспільно навряд чи корисними міркуваннями. До речі, в автора виникло питання про те, чому склад міськради працював без масок. Але щодо цього планую зробити окремий матеріал.

Тепер про фото того, що часто доводиться спостерігати з вікна зали засідань міськради. Прибиральниця міської ради миє особистий автомобіль Примакова. За моєю інформацією поширеною в міськраді практикою є  надання працівницями міськради Геннадію Анатолійовичу й інших особистих послуг, але про те читачі довідаються тільки у випадку достовірного підтвердження чуток.

Так от, питання про те, хто в громаді головний? Згідно Закону про місцеве самоврядування і мого розуміння, головною є громада. Потім найближчі до людей їх представники – депутати і старости. І тільки наостанок апарат міськради на чолі з головою, котрий (апарат) має реалізовувати волю громади у вигляді рішень депутатів. При такій системі взаємовідношень міськрада працюватиме на інтереси суспільства.

На жаль, Примаков бачить себе начальником громади. Навіщо? На моє переконання для того, щоб громада і її ресурси працювали на Примакова, а не він на громаду.

Отже, два відео. На першому показано хто і як працював та приймав рішення:

На другому як цю інформацію доводять до загалу працівники міськради:

Звісно ж, “Менщина” поширила це друге відео – на першому плані Геннадій Примаков, головним талантом котрого є не робота на користь громаді, а піар. Такі матеріали орієнтовані на те, щоб створити в громаді враження “доброго царя”, батька людей, турботливого начальника. Працює. Відзняли серіал, де артист зображає президента, і народ обрав президентом клоуна. Що маємо в результаті, кожен бачить сам. Друге відео – це чергова серія місцевого серіальчика про радикального слугу народу.

Ще раз про Мацишевську. Порівняйте, як професійно діє Оксана Булавка і як Людмила Мацишевська. Перша у проблемній ситуації зателефонувала керівнику лікарні і попрохала його надати необхідну інформацію. Слід зауважити, що Григорій Іванович говорив про те, що потрібно для вирішення суспільної проблеми і не намагався вихопити якнайбільше. Людмила Мацишевська ж влаштувала боротьбу за фінансовий ресурс. Ох, як це схоже на ті протистояння, котрі постійно породжує Примаков. А могла ж, теоретично звісно, звернутися до керівниці закладу Наталії Іванівни, котра має репутацію зваженого ділового керівника, який орієнтований на вирішення суспільних проблем, а не примітивне перетягування ковдри.

Отже, маємо вкрай серйозну проблему – популісти пхають себе на посади, на котрих повинні працювати професійні та відповідальні фахівці. Деякі згадані ЗМІ з певних міркувань їм допомагають в цьому. Люди ведуться і роблять не найкращий вибір, а потім всі ми страждаємо від руйнівних наслідків діяльності тих, кого до керівництва і близько допускати не можна.

Коментарі закриті.