18 серпня відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Менській райдержадміністрації по питанню зняття карантину по африканській чумі свиней з села Киселівка Менського району, – РДА.

У роботі комісії взяли голова райдержадміністрації Олександр Мисник, представники сільгосппідприємств, голови Киселівської та Городищенської сільських рад, користувачі мисливських угідь.

Присутні заслухали інформацію голови та заступника голови НПК про проведені заходи щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканською чумою свиней в приватному секторі с. Киселівка. Із звітами про проведену роботу виступили керівники причетних служб.

Голова районної державної адміністрації Олександр Мисник звернув увагу на неналежне виконання службових обов’язків з боку працівників РВ УМВС України в Чернігівській області під час чергувань на ветеринарно-міліцейських постах, недостатню роботу з проведення депопуляції диких кабанів користувачами мисливських угідь на території району. Зобов’язав причетні служби прискорити роботу з оформленням відповідних документів для компенсації збитків населенню за вилучене поголів’я свиней та м’ясопродукцію відповідно наданих списків.

На комісії також були обговорені заходи з ліквідації АЧС в с. Городище, звернено увагу сільського голови Сергія Краєвенка на незадовільно проведені заходи по перекриттю ґрунтових доріг з села.

За результатами засідання НПК вирішила:

1.Зняти карантин по африканській чумі свиней з с. Киселівка Менського району, Чернігівської області з 18 серпня 2015 року.

2. На строк 6 місяців після зняття карантину встановити обмеження:

2.1. Вивезення свиней та сировини, продуктів від їх забою за межі села Киселівка.

2.2. Вивезення свиней та сировини, продуктів від їх забою за межі неблагополучного району у межах області здійснювати за погодженням з Головним управлінням ветеринарної медицини в Чернігівській області, а за межі області – з Держветфітослужбою України.

2.3. У карантинній зоні (епізоотичному осередку с. Киселівка), у зоні захисту (сс. Величківка, Прогрес, Комарівка, В.Подол) забороняється продаж свиней та закупівля господарствами свиней у населення.

2.4. Протягом року на місці захоронення решток спалених трупів свиней або захоронень гною із знятим шаром землі, забороняється проведення земельних робіт.

3. Визнати незадовільною роботу з проведення депопуляції дикого кабана та зобов’язати користувачів мисливських угідь вжити дієвих заходів по відстрілу диких кабанів.

4. Користувачам мисливських угідь забезпечити депопуляцію диких кабанів в Менському районі, у т.ч. на територіях природно-заповідного фонду (п.4 протокол засідання ДНПК при Кабінеті Міністрів України від 31.07.2015 року від 31.07.2015 року № 3).

5. Дозволити вивезення за межі с. Городище молока від корів приватного сектору на молокопереробні підприємства та регулярні пасажирські перевезення з 20.08.2015 року.

6. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на управління ветеринарної медицини в Менському районі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;After a week, you can work up to 12 repetitions and then eventually up to 20 repetitions once your rehabilitation is completeI have never been able to do that, but that’s because I’ve been working with child abuse victims since 1970.cheap ray bans
On en trouvera plus loin le texte complet.cheap ray bans

14 The total number of goals scored by strike pairing Ahmad Ibrahim and Hassan Abdel Fattah.michael kors uk bags
Entre retards, défauts, coûts astronomiques Le projet a connu une série de déboires.cheap toms
; sons, Mark H.mulberry bags outlet
“That’s what made me more sick than anything.prima classe alviero martini

I hope to see the Chesapeake council taking action to block Shucet from using money contributed by this city from being used to pay for a Virginia Beach light rail study.prada bags uk
12 to 1

Brittany lends herself to similar skepticism.mulberry handbags sale
, par Hirvisus Cabruns, diocèse de Tours, archiprêtré, cant.mulberry sale uk

Коментарі закриті.