Партія регіонів
1. Соломко Анатолій Віталійович – голова Менської райдержадміністрації.
2.  Двойнос Микола Іванович – директор, «Страхове товариство «Гарантія».
3. Прищепа Володимир Федорович – голова ск «Авангард».
4. Роговий Василь Миколайович – голова ск «Куковицький».
5. Дендак Василь Ількович – Благочинний храмів Менського району.
6. Роговенко Володимир Іванович – начальник, Центр поштового зв’язку №5.
7. Невжинський Володимир Михайлович – перший заступник голови РДА.
8. Кіндер Валерій Миколайович – державний інспектор, Держгірпром.
9. Кондаков Василь Віталійович – підприємець.
10. Кривицький Сергій Пантелійович – гол.бухгалтер, ТОВ БК «АМК».
11. Прищепа Вікторія Василівна – керівник апарату РДА.
12. Корнієнко Наталія Іванівна – головний лікар, Макошинська РЛ.
13. Коваленко Олександр Пилипович – директор, ТОВ «Нептун».
14. Грицик Іван Данилович –головний лікар, Березнянська РЛ.
15. Лях Віктор Васильович – директор, Бірківська ЗОШ І – ІІ ст.
16. Возіян Микола Леонідович – директор, Дягівська ЗОШ І – ІІІ ст.
17. Обловатний Микола Васильович – начальник, Менське управління  газового господарства.
18. Бур Вероніка Анатоліївна – керівник, зразковий цирковий колектив «Юність».
19. Белашко Олександр Іванович – начальник управління,  Менська районна лікарня ветеринарної медицини.
20. Цигипа Анжела В’ячеславівна – керівник гуртків, Центр дитячої та юнацької творчості.
21. Фесюн Галина Михайлівна – керівник дитячого ансамблю народного танцю «Калинонька».
22. Конопля Олексій Миколайович – директор, ТОВ «Березнянське заводоуправління».
23. Кордаш Володимир Олександрович – заступник керівника апарату, РДА.
24. Марцева Тетяна Іванівна – завідувач юридичного відділу, РДА.
25. Косовненко Сергій Григорович – завідувач сектору, РДА.
26. Руденко Тетяна Олександрівна – директор, Центр дитячої та юнацької творчості.

Політична партія «Сила і Честь»
1. Костенко Микола Іванович –голова правління ВАТ «Менське племпідприємство».
2. Школьний Віталій Іванович – заступник директора, філія «Менський сир».
3. Тимошенко Олег Анатолійович – зав. гінекологічним відділенням, Менська ЦРЛ.
4. Фесенко Василь Павлович – директор, СТОВ «Нове життя».
5. Кравченко Галина Павлівна – голова, Стольненське СТ.
6. Шеша Ганна Григорівна – продавець.
7. Паламарчук Сергій Дмитрович – майстер, ТОВ ВП «Чернігівгазмонтаж».
8. Пустовойт Сергій Іванович – пенсіонер.
9. Приходько Дмитро Миколайович – ФОП Приходько Д. М.
10. Корнієнко Віктор Степанович – працівник, «Менське ШРБУ-82».

Українська Народна партія
1. Костючок Сергій Григорович – тимчасово не працює.
2. Леоненко Василь Миколайович – директор, Березнянський БК.
3. Магула Валерій Григорович – власний кореспондент, Чернігівська обласна газета «Деснянка вільна».
4. Кот Юрій Іванович – голова, ск «Феськівський».
5. Коваленко Григорій Івано-вич – гол. агроном,ТОВ «Зернятко» с. Жовтневе.
6. Цибулько Володимир Олександрович – вчитель, Березнянська школа-інтернат І – ІІ ст.
7. Передерій Григорій Григорович – командир відділення, Березнянська пожежна частина.
8. П’ясковський Леонід Леонідович – директор, Городищенська ЗОШ І – ІІ ст.
9. Заїка Валерій Максимович – заступник ген.директора, ТОВ «ІАС ЛТД» м. Мена
10. Нагорний Микола Івано-  вич – пенсіонер.
11. Харченко Володимир Іванович – підприємець.
12. Нагорний Віктор Володимирович – тимчасово не працює.
13. Чухно Олександр Васильович – бригадир будівельної бригади БП-4, КМБ-1 м. Київ.
14. Марухно Олександр Федорович – керуючий, філіал ТОВ «Агроресурс-2006» с. Осьмаки.
15. Нагорний  Олександр Іванович – підприємець с. Величківка.

Аграрна партія
1. Таргонський Володимир Станіславович – начальник відділу, управління АПР РДА.
2. Єфіменко Інна Іванівна – директор, ТОВ ім. Шевченка.
3. Костенко Володимир Васильович – директор, ДП «Стольне Праця».
4. Мартиненко Микола Миколайович –  гол. агроном, ск «Лан».
5. Бельченко Людмила Юріївна – начальник відділу, управління АПР Менської РДА.
6. Скороход Ольга Анатоліївна – головний спеціаліст, управління АПР Менської РДА.

Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
1. Кот Михайло Петрович – голова ради,  Менська районна рада.
2. Тюшкевич Надія Петрівна – голова, ВО «Батьківщина».
3. Мацішевська Людмила Вікторівна – лікар, Менська ЦРЛ.
4. Тимощенко Микола Іванович – директор,  Будівельно-комерційне підприємство «Титан».
5. Пасинков Анатолій Миколайович – підприємець.
6. Чорноштан Надія Іванівна – вчитель, Березнянська школа-інтернат.
7. Підлипська Тетяна Миколаївна – керівник г/п, партія ВО «Батьківщина».
8. Боюн Роман Анатолійович – вчитель, Блистівська ЗОШ І – ІІ ст.
9. Чичкан Михайло Олександрович – інженер по техніці безпеки, ск  «Куковицький».
10. Гузь Михайло Вікторович– вчитель, Блистівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11. Горова Валентина Михайлівна – гол.бухгалтер, Менська районна споживча спілка.
12. Скороход Сергій Віталійович – економіст, ПП «Прометей» філія «Менський сир».
13. Чабак  Олександр Олексійович – керуючий, Менське відділення КФАТ «Укрінбанк».
14. Дубовик Тетяна Віталіївна – викладач, Чернігівський Славістичний університет.
15. Супрун Олександр Миколайович – вчитель, ЗОШ І – ІІІ ст. с. Жовтневе.
6. Солоха Григорій Петрович – підприємець.
17. Кручко Тетяна Вікторівна – касир, ВАТ «Ощадбанк».
18. Підлипський Віктор Миколайович – заступник начальника, цех електрозв’язку №12.
19. Фесюн Наталія Олексіївна – тимчасово не працює.
20. Конопля Валерій Олексійович – виконавчий директор, Березнянське  заводоуправління.
21. Ярошенко Володимир Петрович – інженер-механік, ПП «Прометей» філія «Менський сир».
22. Кравчун Світлана Сергіївна – вчитель, Слобідська ЗОШ І – ІІ ст.
23. Андрієнко Леся Володимирівна – вчитель, Волосківська ЗОШ І – ІІ ст.
24. Лихач Вячеслав Анатолійович – провідний спеціаліст, управління Пенсійного фонду України в Менському районі.
25. Кулич Віталій Анатолійович – тимчасово не працює.
26. Гузь Таїсія Григорівна – завідувач молокоприймального пункту, ПП «Прометей» філія «Менський сир».
27. Гуторова Антоніна Анатоліївна – бібліотекар, центральна районна бібліотека.
28. Прищепа Світлана Віталіївна – вчитель, Лісківська ЗОШ І – ІІ ст.
29. Бурка Василь Григорович – сільський голова, с. Ушня.
30. Кириндась  Борис Андрійович – голова, Менська спілка автомобілістів.
31. Козлянська Галина Іванівна – гол. бухгалтер, ск «Нива».
32. Яковенко Тетяна Михайлівна – директор, Величківська ЗОШ І – ІІ ст.
33. Холява Світлана Миколаївна – завідувач їдальні, ск «Лан».
34. Лукаш Євдокія Олексіївна  – художній керівник, Городищенський БК.
35. Федоренко Валентина Миколаївна – бухгалтер-обліковець, Слобідська сільрада.
36. Шкурат Марія Миколаївна – бухгалтер, ПП «Бірківське».
37. Слабченко Дмитро Сергійович – тимчасово не працює.
38. Алієва Надія Миколаївна – пенсіонер.

Народна Партія
1. Терентієв Павло Олександрович – заступник голови, Менська райдержадміністрація.
2. Синельник Григорій Олексійович – директор, ДП ДАК «Хліб».
3. Поповець Олексій Віталійович – зоотехнік, ТОВ ім. Шевченка.
4. Лавріненко Федір Павлович – голова, ск « Нива».
5. Демченко Леонід Іванович – голова, ФГ «Л. Демченко».
6. Биндюк Геннадій Михайлович – голова, районна організація ФСТ «Колос».

Політична партія «ФРОНТ ЗМІН»
1. Довгий Микола Олександрович – керівник, СТО.
2. Карпенко Олександр Петрович – начальник відділу, фінансове управління Менської РДА.
3. Євтушенко Олександр Миколайович – спеціаліст, Фонд соціального страхування.
4. Солохненко Світлана Анатоліївна – гол. бухгалтер, фінансове управління Менської РДА.
5. Старовойт Олександр Михайлович – експерт, Фонд страхування від нещасних випадків.

Українська соціал-демократична партія
1. Феденко Олександр Володимирович – начальник інформаційного відділу, Агенція нерухомості  «Контактика».
2. Коваленко Галина Вікторівна – начальник відділення, Фонд страхування від нещасних випадків.
3. Литвак Анатолій Олександрович – ФОП Литвак А.О.
4. Тарануха Людмила Михайлівна – фахівець з продажу послуг, ЦТП №19 Чернігівська філія ВАТ «Укртелеком».
5. Феденко Людмила Олександрівна – тимчасово не працює.

Партія Зелених України
1. Квашук Валерій Анатолійович – завідувач Північного сектору з ОНПС.
2. Примаков Геннадій Анатолійович – контролер-ревізор, КРВ в  Менському районі.
3. Єжкун Віктор Олексійович – підприємець.
4. Марченко Сергій Станіславович – підприємець.
5. Башлук Віктор Володимирович – товарознавець, ТОВ «АД – Менський коопзаготпром».
6. Ступак Людмила Петрівна – голова, ск «Жовтневе».

Соціалістична партія України
1. Фесюн Федір Іванович – директор, ТОВ «Мена-ДОЗ».
2. Тарануха Федір Матвійович – начальник, Центр електрозв’язку №3.
3. Булавко Віктор Михайлович – рентгенолог, Березнянська РЛ.
4. Месевра Уляна Пилипівна – голова правління, ОСББ «Берізка».
5. Волосюк Ольга Степанівна – голова, Менська профспілка.
6. Федорченко Роман Федорович – підприємець.
7. Пшеничний Сергій Степанович – тимчасово не працює.
8. Бредюк Галина Дмитрівна – тимчасово не працює.
9. Гапоненко Сергій Леонідович – економіст, ск «Лан».
10. Жук Віктор Михайлович – підприємець.
11. Довга Наталія Олександрівна – тимчасово не працює.
12. Мисенко Михайло Іванович – пенсіонер.
13. Роговий Юрій Миколайович – тимчасово не працює.
14. Москаленко Сергій Миколайович – голова, фермерське  господарство «Марина-М».
15. Полубень Петро Іванович – вчитель, Гусавська ЗОШ І – ІІ ст.
16. Скороход  Михайло Іванович – слюсар, ск «Куковицький».
17. Сироїд Михайло Іванович – єгер, Менське відділення, мисливсько-рибальське підприємство.
18. Хуторна Валентина Миколаївна – підприємець.
19. Мірошниченко Надія Олексіївна – тимчасово не працює.
20.  Гузь Станіслав Вікторович – вчитель, Блистівська ЗОШ І – ІІІ ст.
21. Нагорний Микола Іванович – провідний спеціаліст, Державна інспекція захисту рослин.
22. Курницький Володимир Дмитрович – завідувач, Осьмаківський сільський клуб.

Комуністична партія  України
1. Галенко Станіслав Андрійович – перший секретар Менського РК КПУ, ЦК Компартії України.
2.Москальський Віталій Михайлович – директор, дитяча музична школа.
3. Бець Анатолій Тихонович – головний інженер, ск «Куковицький».
4. Москальська Раїса Михайлівна – голова, Менська районна організація ветеранів.
5. Бисикало Іван Матвійович – пенсіонер.
6. Мельниченко Леонід Петрович – вчитель, Дягівська ЗОШ І – ІІІ ст.
7. Єрмоленко Василь Миколайович – головний лікар, Менська РДЛВМ.
8. Пономаренко Олександр Миколайович – пенсіонер.
9. Скороход Ольга Федорівна – тимчасово не працює.
10. Корнієнко Анатолій Петрович – лікар, ФАП с. Локнисте.
11. Болтовський Олександр Олександрович – підприємець, О.О. Болтовський.
12. Корюковець Поліна Дмитрівна – секретар судових засідань, районний суд.
13. Петренко Євгеній Юрійович – секретар, управління праці та соціального захисту населення.

Політична партія «Сильна Україна»
1. Ларченко Ганна Миколаївна – пенсіонер.
2. Півень Олександр Петрович – заступник начальника, відділ Держкомзему в Менському районі.
3. Тищенко Петро Григорович – завідувач, районний відділ культури.
4. Шевченко Віктор Вікторович – вчитель, Березнянська ЗОШ І – ІІ ст.
5. Примак Ірина Іванівна – заступник редактора, редакція газети «Наше слово».
6. Осєдач Сергій Іванович – лікар, центральна районна лікарня.
7. Розя Вячеслав Михайлович – директор, ДП « Агрополісся».
8. Биховець Валерій Михайлович – пенсіонер.

Джерело: Менська районна виборча комісія.

Коментарі закриті.