Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року.

Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Менської міської ради Чернігівської області включених до виборчих списків від Менських районних організацій політичних партій.

1. Партія регіонів

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Посада Місце роботи
(заняття)
1. Салій Володимир Аркадійович 16.07.1952 Вища Член Партії регіонів Заступник головного лікаря Менська ЦРЛ
2. Мінець Олександр Васильович 06.05.1973 Вища Член Партії регіонів Адвокат Адвокат
3. Перегуда Наталія Миколаївна 05.12.1981 Середня Член Партії регіонів Тимчасово не працює Тимчасово не працює
4. Сапко Олег Федорович 30.08.1973 Вища Член Партії регіонів Інженер з охорони праці ДП ДАК «Хліб України» Менське ХПП
5. Панфілова Тетяна Сергіївна 22.09.1971 Вища Член Партії регіонів Керівник гуртка Центр дитячої та юнацької творчості
6. Особа Микола Григорович 22.03.1978 Вища Позапартійний Лікар-серолог Менська районна державна лабораторія ветеринарної медицини
7. Тібеж Святослав Дмитрович 07.07.1963 Вища Позапартійний Начальник, підполковник міліції Менське МВРЕР ДАІ
8. Мурована Людмила Іванівна 12.05.1974 Вища Член Партії регіонів Начальник Менське районне відділення НАСК «Оранта»
9. Шурда Сергій Миколайович 02.07.1979 Вища Член Партії регіонів Лаборант з бактеріології Менська районна санітарно-епідеміологічна станція
10. Василенко В’ячеслав Михайлович 15.08.1982 Вища Член Партії регіонів Фізична особа – підприємець Фізична особа – підприємець
11. Сердюк
Віра Василівна
28.11.1954 Вища Член Партії регіонів Лікар Менська ЦРЛ
12. Дубоділ Микола Григорович 09.12.1958 Середня Член Партії регіонів Завідуючий автогаражем ТОВ БК «АМК»
13. Царенко Андрій Вікторович 07.11.1974 Вища Член Партії регіонів Фізична особа – підприємець Фізична особа – підприємець
14. Гуриненко Микола Іванович 12.05.1964 Середня Позапартійний Автозаправник Філія «Менський сир» ППКФ «Прометей»
15. Петровська Наталія Петрівна 11.07.1969 Вища Член Партії регіонів Вчитель Менська ЗОШ I-III ступенів

2. Політична партія «Сила і Честь»

Прізвище власне ім’я  та по батькові Число, місяць, рік народження Освіта Партійність Місце роботи (заняття) Посада
1 Лось
Василь
Володимирович
01.04.1956 вища Член партії
„СіЧ”
ТОВ „Юджер” Директор
2 Міщенко
Анатолій Дмитрович
16.08.1952 вища Член партії
„СіЧ”
Менська МВД ЧОВ ФСС з ТВП Директор
3 Головач Михайло
Андрійович
24.09.1948 вища Член партії ”СіЧ” Центр електрозв’язку №5 Інженер з технічних питань
4 Цигипа
Юрій Леонідович
22.06.1976 вища Член партії „СіЧ” ЗАТ „Менська районна аптека ім.В.І.Смирнова” Голова правління
5 Мурований
Сергій Григорович
26.12.1972 вища Член партії „Січ” Менський РВК Військовий комісар
6 Пилипенко
Юрій Петрович
14.05.1961 вища Член партії „СіЧ” АЗС ТОВ „ІФІДА” Директор
7 Попович
Михайло Миколайович
11.10.1950 вища Член партії „СіЧ” Менагазбудсервіс Комерційний директор
8 Коваленко
Олександр Миколайович
15.02.1972 вища Член партії
„СіЧ”
Менське відділення
ЧОД  ПАТ „Райфайзен Банк „Аваль”
Начальник
9 Остапенко
Сергій Васильович
25.04.1976 вища Член партії
„СіЧ”
Підприємець
10 Захарченко
Юрій Володимирович
01.01.1976 вища Член партії „СіЧ” Пдприємець

3. Українська Народна партія

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Місце роботи
(заняття)
Посада
1 Олійник
Анатолій
Андрійович
27.03.1953 вища член Української Народної партії тимчасово не працюючий
2 Трегубенко
Сергій
Миколайович
14.05.1958 вища член Української Народної партії підприємець
3 Лугановський
Олексій
Михайлович
18.04.1972 загальна середня член Української Народної партії священик Храм Олексія Чоловіка Божого, м.Мена
4 Шемендюк
Володимир
Григорович
14.05.1979 загальна середня безпартійний священик Храм Святого
Велико-мученика Георгія, м.Мена

4. ВО «Батьківщина»

Прізвище, власне  ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік народження Освіта Партійність Місце роботи

( заняття )

Посада
1 Погребна Людмила Іванівна 19.08.1959 Вища ВО «Батьківщина» Менська загальноосвітня школа I-III ступенів заступник директора
2 Колоток  Олег Федорович 30.06.1975 Вища ВО «Батьківщина» Сільськогосподарський кооператив «Авангард» головний зоотехнік
3 Петрушенко Микола  Васильович 21.12.1969 Вища ВО «Батьківщина» Управління сільського господарства Менської РДА начальник відділу економічного аналізу
4 Зезуль Анатолій  Кирилович 13.08.1950 Вища ВО «Батьківщина» тимчасово не працює
5 Покотило Світлана Іванівна 20.12.1963 Вища ВО «Батьківщина» Управління державного казначейства
в Менському районі
головний спеціаліст
6 Булко Володимир Якович 16.02.1954 Базова вища ВО «Батьківщина» Суб’єкт підприємницької діяльності підприємець
7 Пилипенко Олександр Леонідович 18.02.1979 Базова вища Позапартійний Суб’єкт підприємницької діяльності підприємець
8 Терентьєв Микола Павлович 29.09.1984 Вища Позапартійний Начальник кредитного відділу від філії «Ощадбанк» керуючий
9 Томіленко Володимир Миколайович 25.06.1953 Базова вища ВО «Батьківщина» Суб’єкт підприємницької діяльності підприємець
10 Король Олександра Порфиріївна 22.09.1952 Вища Позапартійна Фермерське господарство «Дорошенко В.П.» фінансовий директор
11 Трало Наталія Іванівна 21.01.1958 Вища Позапартійна пенсіонер
12 Чубик Наталія Олександрівна 08.01.1978 Вища ВО «Батьківщина» Менська міська рада рахівник
13 Савенко Олександр Феодосійович 18.08.1972 Базова вища ВО «Батьківщина» Суб’єкт підприємницької діяльності підприємець
14 Батуренко Іван Федорович 02.04.1959 Середня ВО «Батьківщина» Суб’єкт підприємницької  діяльності підприємець
15 Полторак Юрій Володимирович 24.09.1980 Вища ВО «Батьківщина» Комерційна фірма
«Прометей»
бухгалтер
16 Чабак Ігор Олексійович 27.07.1988 Вища ВО «Батьківщина» Менське відділення «Ощадбанку» економіст
17 Прохоренко Світлана Петрівна 01.10.1955 Базова вища ВО «Батьківщина» Менський дитячий  оздоровчий комплекс «Казковий» бухгалтер
18 Страмко Микола Мусійович 04.09.1949 Вища Позапартійний пенсіонер
19 Янковенко Надія Василівна 02.09.1953 Вища Позапартійний пенсіонер

5. Народна партія

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Місце роботи
(заняття)
Посада
1 Новик
Валентина Федосіївна
02.07.
1959
вища член партії Менська міська рада В.о.міського голови
2 Яшан
Василь Володимирович
О8.06.
1959
Середня спеціальна член партії ПП. «Агро Перше Травня» управляючий
3 Махіна
Михайло Григорович
01.04
1947 р.
середня член партії пенсіонер
4 Цицух
Володимир Володимирович
25.12.
1958 р.
середня член партії Менська районна рада СГТ Головний бухгалтер

6. Соціалістична партія України

Прізвище, власне ім’я, по батькові Число, місяць, рік народжен-ня Освіта Партійність Посада Місце роботи (заняття)
1 Міщенко Олександра Семенівна 01.05.1944 Вища Член Соціалістичної партії України Пенсіонер
2 Білець Микола Анатолійович 14.10.1982 Вища Член Соціалістичної партії України Головний спеціаліст по тваринництву Управління агропромислового розвитку Менської райдержадміністрації
3 Верік Олександр Анатолійович 12.06.1950 Вища Член Соціалістичної партії України Пенсіонер
4 Тітаренко Леонід Дмитрович 15.01.1963 Середня Член Соціалістичної партії України Начальник Філія «Сосницького ДЕД» ДП «Чернігівського автодору»
5 Сидоренко Олександр Олександрович 20.09.1963 Вища Член Соціалістичної партії України Тимчасово не працює
6 Іванько Сергій Володимирович 10.11.1973 Вища Член Соціалістичної партії України Тимчасово не працює
7 Антоненко Вячеслав Миколайович 17.07.1970 Середня Член Соціалістичної партії України Підприємець ПП Антоненко В.М.
8 Стальниченко Юрій Валерійович 30.07.1980 Вища Член Соціалістичної партії України Головний спеціаліст Менський районний центр зайнятості
9 Гальчук Володимир Григорович 22.02.1970 Вища Член Соціалістичної партії України Бухгалтер ТОВ «Агробоз-12»
10 Розя Тамара Олександрівна 21.07.1949 середня Член Соціалістичної партії України начальник Цех електроз’язку центру технічної експлуатації №3 філії спеціалізованого електроз’язку ВАТ «Укртелеком»

7. Політична партія “ФРОНТ ЗМІН”

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Місце роботи
(заняття)
Посада
1 Гаєвой Сергій Миколайович 20.03.1979 вища член партії Фінансове управління Менської РДА Головний спеціаліст
2 Крючок Олена Олександрівна 15.04.1978 вища член партії Фінансове управління Менської РДА Головний спеціаліст
3 Верховський Олександр Григорович 08.06.1979 вища член партії Меньке РГГ ВАТ „Чернігівгаз” бухгалтер
4 Гончарова Наталія Володимирівна 14.03.1983 вища член партії Фінансове управління Менської РДА Головний спеціаліст

8. Політична партія «Сильна Україна»

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Місце роботи
(заняття)
Посада
1 Дубина
Іван
Павлович
23.08.1951 Вища Політична  партія “Сильна Україна” Менська міська рада Заступник голови
2 Білогуб
Ігор
Олексійович
25.06.1973 Вища Політична  партія “Сильна Україна” Менська міська рада Спеціаліст земельних питань
3 Зезуль
Микола
Іванович
09.05.1964 Вища Політична  партія “Сильна Україна” ТОВ
«Мена-хліб»
Менеджер
4 Півень
Оксана
Олександрівна
04.03.1979 Вища Політична  партія “Сильна Україна” Відділ держкомзему в Менському районі Зав. сектором моніторингу ринку землі
5 Стародуб
Людмила
Олександрівна
05.02.1974 Вища Політична  партія “Сильна Україна” Менська міська рада Спеціаліст з юридичних питань
6 Боброва
Олена
Анатоліївна
29.01.1973 Базова вища Політична  партія “Сильна Україна” СК “Авангард” Технік штучного осіменіння
7 Вялько
Юрій
Анатолійович
28.02.1979 Базова вища Політична  партія “Сильна Україна” ЗАТ “Облтепло-комуненерго Начальник дільниці
8 Прищепа
Петро
Миколайович
15.06.1955 Середня спеціальна Позапартійний Приватний підприємець
9 Ковальов
Ігор
Михайлович
27.07.1988 Базова вища Політична  партія “Сильна Україна” Відділ освіти Менської РДА Технік II категорії з охорони праці

9. Комуністична партія України

Прізвище,
власне ім’я
по батькові
Число, місяць і рік
народження
Освіта Партій-ність Місце роботи (заняття) Посада
1 Дробиш Юрій Вікторович 12.04.
1981 р.
вища Член КПУ Дитяча музична школа,
м. Мена
Учитель
2 Наумов Ярослав Сергійович 24.05.
1977 р.
вища Член КПУ Фізичний підприємець, м. Мена підприємець
3 Смецька Лідія Анатоліївна 27.03.
1960 р.
вища б/п Не працює пенсіонер
4 Здор Влодимир Митрофанович 15.09.
1939 р.
вища Член КПУ Не працює пенсіонер
5 Мягкій Валентин Зінов’євич 02.01.
1936 р.
вища Член КПУ Не працює пенсіонер
6 Кармазіна Аіда Філімонівна 29.01.
1942 р.
середня член КПУ Не працює пенсіонер
7 Ємаць Микола Олексі-йович 07.06.
1947 р.
Неповна вища Член КПУ Не працює пенсіонер
8 Смецька Раїса Олексан-дрівна 16.11.
1938 р.
вища член КПУ Не працює пенсіонер
9 Наливайко Іван Данилович 18.08.
1936 р.
вища Член КПУ Не працює пенсіонер
10 Песоцький Григорій Павлович 16.09.
1941 р.
середня Член КПУ Не працює пенсіонер
11 Сотник Василь Михайлович 15.10.
1946 р.
Базова вища Член КПУ Не працює пенсіонер

10. Політична партія «Удар»

Прізвище, власне ім’я
та по батькові
Число, місяць, рік
народження
Освіта Партійність Місце роботи
(заняття)
Посада
1 Плоский
Юрій Юрійович
28.08.
1963
Середня спеціальна член партії ДП  «Менський завод безалкогольних напоїв» Директор
2 Лісовий
Юрій  Іванович
03.07.
1983Р.
Вища Позапартійний Тимчасово не працює
3 Нікітенко
Марія Михайлівна
21.04.
1957 р.
Вища член партії Санаторій «Остреч» Лікар
4 Ворона
Олександр Васильович
02.03.
1965.
вища член партії Тимчасово не працює

За інформацією міської виборчої комісії.

Коментарі закриті.