Валерій-Давиденко-2904 жовтня в РБК відбулася зустріч з кандидатом від Всеукраїнського аграрного об’єднання “Заступ” Валерієм Давиденком.

Спочатку відеозапис зустрічі, потім інтерв’ю. І, на закінчення, авторський коментар.

 

Критерії, котрі автор вважає доцільним використовувати для оцінки кандидатів, описані тут.

Викладаю цей і подібні матеріали тому, що вкрай важливо для виборців найретельнішим чином проаналізувати прагнення кандидатів і передбачити можливі наслідки їх діяльності у разі обрання. Тому, що від діяльності депутатів Верховної Ради безпосередньо залежить наш добробут, безпека, а часом і життя. 26-го числа ми обиратимемо не гарних чи поганих людей, ми обиратимемо своє майбутнє.

Щодо ж прагнень кандидата, то занепокоєння викликає два моменти.

Найперше, це прагнення покращити ситуацію в Україні шляхом децентралізації. З точки зору автора, нам потрібна не децентралізація, а навпаки, здатність людей об’єднатися і навести порядок як в межах своїх територіальних громад, так і в цілому в державі. Ми ж цього на сьогодні зробити не можемо, яскравий приклад тому та ж сама Мена, де виборці не можуть дати лад міськраді на чолі з Федором Фесюном і змусити її навести елементарний порядок хоча б з тим самим вивезенням твердих побутових відходів. Про те, до чого призвело прагнення децентралізації в Криму та Луганській і Донецькій областях годі вже й говорити.

Другим, вкрай тривожним моментом, є питання забезпечення роботою населення. На сьогодні дуже просто віддати всю землю декільком великим агропромисловим комплексам, котрі мінімальною кількістю людей забезпечать її обробіток. Ось вже надходить інформація про те, що перенаселений Китай прагне нам, в тому числі в Чернігівській області, допомогти в обробці землі. А за рахунок чого житиме українське село? На глибоке переконання автора матеріалу українські селяни не повинні залишитися зайвими, непотрібними в Україні.

Залишається сподіватися, що Валерій Давиденко та інші кандидати впродовж виборчої компанії дадуть найповніші і максимально переконливі для виборців відповіді на ці питання.

П.М. Прохання до кандидатів – будь ласка повідомляйте про свої зустрічі з виборцями в Мені, звісно, якщо прагнете діяти відкрито, а не в найгірших традиціях політичних шахраїв. Мій телефон 0975290961, пошта tregube@ukr.net.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Altobello’s request, private services and burial were held last Friday, June 19, 2015Count one point for each time a teammate passes the ball through a gate and allow the team to keep the ball.hollister online shop
Des prix de pr seront remis aux premiers arriv

Retrouvez également cet événement sur

Ayant livr un 23e num portant sur l engag en novembre dernier, l d revient en force en proposant cette fois ci une se concentrant sur le th de la transdisciplinarit

Pour l vous pourrez voir des de plusieurs artistes invit dont Simon Beaudry, Lysa Jordan, Laurence Petit et plus encore.mulberry outlet
And the piece of human garbage ISIS demands to be released is, like I said, a woman by the name of Sajida Mubarak Atrous al Rishawi.prada wallet
He said Adelson was pulling on his collar so it felt like he was being choked.mulberry uk
mulberry bags uk

Коментарі закриті.