Зразковий ансамбль народного танцю «Калинонька» з Кукович побував з концертами у багатьох країнах Європи, чарував своїми виступами сусідів-білорусів. А нещодавно «Калинонька» витанцьовувала у Кастромі.

– Це перша наша поїздка у Росію, – каже керівник ансамблю Галина Фесюн, – і враження від неї якнайкращі. А запропонувало узяти участь у Міжнародному фестивалі народної творчості управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

У Костромі танцюристи перебували з 3 по 5 серпня. Окрім виступів, для них були організовані екскурсії історичними та пам’ятними місцями російського міста, а також теплохідну прогулянку Волгою. Учасники ансамблю (21 танцюрист) жили у чотиризірковому готелі, харчувалися у ресторані.

– Усе для нас було організовано на високому рівні, – розповідає Галина Михайлівна. – Наші діти подружилися на фестивалі з білорусами, українцями, росіянами. До речі, за 20 років незалежності ми стали першими українцями, які побували у Костромі.

«Калинонька» представила шість танцювальних номерів, які глядачі і журі сприйняли «на ура». Додому ансамбль повернувся з подарунками і кубком лауреата Міжнародного фестивалю.

Спонсорами мандрівки на фестиваль виступили батьки учасників ансамблю і голова Комітету розвитку «Полісся» Михайло Голиця.


Коментарі закриті.