Дитячий зразковий ансамбль народного танцю з Кукович готується до закордонних поїздок. А в Киселівці відсвяткували п’ятиріччя Parajumpers Light Long Bear «Імпровізу».

Виступила “Берегиня”

Окрасою куковицьких аматорів сцени є дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Калинонька», який створила і керує Галина Фесюн.

Порадували на звітному концерті Parajumpers Long Bear Jackor глядачів чоловічий квартет, чотирирічні вихованці дитячого садка – вони гарно співали і танцювали. Східний танець виконала колишня випускниця «Калиноньки» Оксана Довгопола.

Виступив і жіночий вокальний ансамбль «Берегиня», який був утворений наприкінці минулого року.

Сільський голова Віталій Чичкан – постійний учасник художньої самодіяльності. На звітному концерті він виконав кілька пісень, а тоді сердечно вітав аматорів сцени. Віталій Миколайович вручив випускникам «Калиноньки» дипломи відділу культури і туризму РДА і пам’ятні подарунки. Їх отримали Максим Гуза, Анна Дем’яненко, Альона Ілляшик та Юлія Лавська. Ще голова передав «Калиноньці» п’ять тисяч гривень на розвиток.

Батьки юних танцівників щиро дякували Галині Фесюн за любов і турботу про їхніх дітей.

У концерті виступили учні Менської дитячої музичної школи, зокрема, ансамбль «Співоча пташка».

Канікул у «Калиноньки» не буде – вона готується їхати на два творчі фестивалі, які незабаром відбудуться у Костромі, що в Росії, та в Болгарії.

Хоч і не красна хата кутками

У приміщенні Киселівського культосвітнього закладу стіни, підлога, а особливо стеля давно просять ремонту. У глядацькому залі сідати де заманеться небезпечно. Кілька останніх рядів мають попереджувальний напис: «Не сідати! Аварійна стеля!»

Однак концерти, репетиції відбуваються регулярно і на належному художньо-мистецькому рівні. У травні, приміром, киселівці святкували перше п’ятиріччя танцювально-спортивного колективу «Імпровіз», керівником якого є Вікторія Кулагіна.

Вдало продемонстрували свої сценічні таланти Григорій Степанюк, Ліана Росол, тріо «Горлиця» та інші.
Окрім «Імпровізу», глядачів порадував духовий оркестр, а також дует флейтистів Романа Вахненка та Ярослава Бута.

Найбільше оплесків на концерті дісталося, звичайно, «Імпровізу». Репертуар у цього колективу багатий, номери театралізовані.

Коментарі закриті.