«Йшли у бій молодими»
Голова районної організації ветеранів Раїса Москальська вручила книгу одному з героїв публікацій учаснику бойових дій Михайлу Ющенку з Мени.

Таку назву має книга з історіями про учасників бойових дій Придеснянського краю, які у молоді роки боролися з ворогом. Видання приурочене до 70-річчя визволення України від фашистських окупантів і 70-річчя Перемоги. У книзі надруковано матеріали про 12 учасників бойових дій з Менського району.

На жаль, деяким захисникам Вітчизни з Менщини не судилося прочитати про себе – вони відійшли за межу Вічності. Вічна їм пам’ять!

Матеріали, зібрані у виданні, – це правда про війну з перших вуст. Герої розповідей мають особисті бойові заслуги, вони пройшли нелегкими фронтовими дорогами, визволяли від ворога не лише Україну, а й країни Європи.

Безперечно, читач із цікавістю прочитає спогади учасників бойових дій – Михайла Ющенка з Мени, Дмитра Строгого з Данилівки, Панаса Прищепи з Максаків, Володимира Михулі з Ушні, Олександра Малиша зі Стольного, Федора Куліша з Киселівки, Віктора Аронова з Чапаєвки та інших.

Нариси про солдатів Другої світової війни та їхні спогади підготували до друку журналісти “Нашого слова” – Ірина Примак, Анатолій Фурман, колишній працівник «Нашого слова» Сергій Лавський, який зараз знаходиться у зоні АТО, та автор цієї інформації.

Загалом у книзі «Йшли у бій молодими» опубліковано 254 розповіді про фронтові дороги ветеранів Чернігівщини, які свою молодість провели під свинцевим дощем.

На жаль, сьогодні знову проливається кров патріотів. І тому книга – не тільки історичний твір, вона і про сучасність. Бо найважливіший історичний урок свідчить: жодні політичні інтереси не варті людських життів.

Книга «Йшли у бій молодими» побачила світ з ініціативи обласної ради та облдерж­адміністрації і за підтримки обласної організації Національної спілки журналістів України й обласної ради ветеранів.

Накладом у тисячу примірників видання видрукувало ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна».

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;As for which theory is correct, we probably never know but the Polonnaruwa meteorite definitely puts the odds in panspermia favor

Stambaugh, as well as several of his assistants and as many as 14 of his Pius X players including star quarterback Tre Jordan, will team up in 2015 with coach Chuck Muller at Notre Dame.mulberry bag outlet
The six maps below attempt to show how Iraq and Syria came into being as modern states and the internal and external forces that have shaped them since then.gucci scarpe
Nova Scotia fireman helps rescue young kayakers off Cabot Park

The campers along with six counsellors kayaked from Cabot Park to Fish Island, a distance of about two kilometres on Friday for an overnight excursion.prada uk
Freshman English Research paper History or other class outside of schoolSee results without voting

What is Reading Response.timberland boots sale
They have a lot of positives to sell, but there may be an adjustment period because people (here) are more familiar with the Big East.mulberry outlet york
prada handbags uk

Коментарі закриті.