Їхати можна і в Крим, і в Москву, а відпочивати – в УкраїніАнексія Криму Росією вже торкнулася життя кожного з нас – і тривогою за майбутнє, і «воєнними» цінами на базарах, і іншими, здавалось би, далекими від політики аспектами.

Поїзди є, а пасажирів – катма

Чи не найпопулярнішим кримським залізничним маршрутом вже багато років у Мені вважався «Мінськ – Сімферополь». Є ще «Полоцьк – Сімферополь», яким також можна було з Мени добратися до столиці Криму. Саме цими поїздами їхали до здравниць півострова наші відпочиваючі, кількість потенційних пасажирів влітку завжди перевищувала кількість наявних у касі квитків.

– Зараз поїзди до Сімферополя як ходили, так і ходять, – повідомила касир залізничної станції «Мена» Валентина Радченко, – а от пасажирів мало. В минулі роки в цей час уже потоком везли дітей на відпочинок до Криму ті, кому «не світили» літні путівки. Взагалі, бажаючих їхати було багато. Цьогоріч же, в основному, продаємо квитки студентам – до Запоріжжя, Харкова найбільше. Проїзд дорожчає, ціни міняються ледь не щодня.

В Москву? Та будь ласка!

Ще порівняно недавно через Мену ходив автобус «Київ – Ярцево», яким можна було потрапити до наших північних сусідів. Маршрут формувався в Росії, офіційної зупинки на нашій автостанції цей автобус не робив, але меняни все ж при бажанні на нього потрапляли. У зв’язку з відомими політичними подіями рейс росіяни скасували. Без пояснень українським партнерам.

Але, як повідомила начальник куща автостанцій «Мена» Олена Середа, вже з 1 березня українці розробили свій маршрут – «Київ – Москва». Здійснює його (у квітні – по парних числах) автобус чернігівського перевізника, офіційної зупинки в Мені він також не має.

Але з Мени до Москви можна потрапити без проблем: працівники нашої автостанції продадуть квиток (з вказаним місцем) з Новгорода-Сіверського до Москви (десь 300 гривень). І при цьому потурбуються, щоб ви іншим автобусом встигли доїхати до Новгорода-Сіверського (це ще майже 30 гривень) до 18.20. Саме в цей час звідти відправляється автобус на Москву. Але, як і на Крим, до Москви наші люди зараз не рвуться – пасажирів, особливо в будні дні, небагато.

Відпочиватимемо, але не в Криму

За словами директора Менської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності Анатолія Міщенка, цьогоріч невикористані путівки за перший квартал і всі за другий довелося повернути кримським здравницям. Вони повідомили, що у зв’язку з ситуацією, що склалась на півострові, прийняти відпочиваючих не зможуть. На сьогодні у Криму немає жодного нашого земляка-відпочивальника.

Начальник відділу молоді і спорту райдержадміністрації Віктор Ємець повідомив, що з дитячим відпочинком те ж саме: у зв’язку з анексією Криму результати тендерів анульовані. Тож вперше за багато років до «Артеку» та інших кримських санаторіїв наші діти не поїдуть. Зате будуть путівки до «Молодої гвардії» в Одесу, інших українських здравниць, в тому числі і обласних. Цього літа планується також активна робота нашого «Казкового» в Остречі.

Тож війна-війною, а відпочинок, лікування і поїздки – за розкладом. Хоч і з відповідними до ситуації корективами.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;His team lost in the state championship that seasonBecause the change for everyone in the programs is gradual, and maintainable.mulberry outlet
2003 studied ER expression using IHC in a pilot series of 242 breast cancer patients and showed that ER expression is not associated with clinical and biological parameters, including PR expression, tumor grade and S phase fraction.chaussures louboutin pas cher
His bad boy behavior he told her in 2009 he hooked up with a Challenge castmate to spite her didn win him fans in Brown family.borse gucci outlet

“You have no choice but to do better the next time no matter what you did last game or last practice or last rep,” Norwood said.louboutin pas cher
It will spontaneously restart itself.michael kors handbags outlet

Коментарі закриті.