За минулий тиждень райвідділом внутрішніх справ в ході проведення оперативно розшукових заходів було розкрито дві крадіжки майна. За вказаними фактами працівниками слідчого відділу Менського РВ УМВС відкрито кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування.

Про це повідомив начальник Менського районного відділу УМВС України підполковник міліції Юрій Білик.

За минулий тиждень на автодорогах району трапилося три дорожньо-транспортні пригоди без потерпілих.

Дільничними інспекторами райвідділу притягнуто до адміністративної відповідальності 17 осіб, з них: 10 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, 3 – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, по одному – за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, порушення правил тримання собак та котів, дрібну крадіжку, хуліганство.

Також дільничними інспекторами міліції спільно із співробітниками карного розшуку в ході відпрацювання Менського району було виявлено латентний злочин – крадіжку мобільного телефону «Нокія» в жительки Мени. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїв раніше судимий житель с. Киселівка.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано двох водіїв, складено 10 адмінпротоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.

03.02.1014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з діагнозом: відмороження нижніх кінцівок 2 – 3 ст., загальне переохолодження.

03.02.2014 року надійшло повідомлення про те, що з гуртожитку в с. Киселівка зникли 5 опалювальних батарей по 5 секцій. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку скоїв раніше судимий житель с. Киселівка.

У ніч на 03.02.2014 року невідома особа шляхом злому навісного замка вхідних дверей магазину в м. Мена проникла в приміщення магазину та здійснила крадіжку алкогольних напоїв.

04.02.1014 року надійшло повідомлення про те, що житель м. Мена порушує правила утримання собаки.

05.02.2014 року надійшло повідомлення з Макошинської виправної колонії №91 про те, що при перевірці поштової посилки, яка адресована засудженому, що відбуває покарання в колонії, виявлено речовину рослинного походження зовні схожу на канабіс.

05.02.2014 року в смт Березна трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

06.02.2014 року в м. Мена трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

07.02.2014 року в смт Березна на повороті на м. Щорс трапилася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

09.02.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулася жителька с. Киселівка з діагнозом: ЗЧМТ, СГМ, пара орбітальна гематома зліва.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.