Головною темою останніх днів весни стали діти. Останні дзвоники, випускні, канікули…

Інспектор організації дорожнього руху Менського відділу ДАІ Олександр Демиденко звертається до батьків із проханням наглядати за дітьми, не дозволяти дітям до 16 років кататися на скутерах. Малим пішоходам і велосипедистам слід бути уважними на дорозі, варто пам’ятати, що гратися поблизу проїжджої частини небезпечно. За цей рік тільки у райцентрі в ДТП постраждали двоє дітей, тож будьмо обережні.

Не може не радувати той факт, що дітям допомагають ті, хто має таку можливість. Минулої суботи до Березни прибула ціла делегація благодійників на чолі з першим секретарем посольства Італії в Україні. Привезла гостей голова обласного відділення Дитячого фонду України Валентина Хуторненко.

Директор спеціальної школи-інтернату Марія Шевченко розповіла «Нашому слову»:

– Відвідувачі організували для вихованців справжнє карнавальне шоу з іграми та призами. Благодійники привезли й «серйозні» подарунки: 10 комп’ютерів, проектор, дві пральні машини, 240 пар взуття, а також внесли на шкільний рахунок гроші на ремонт пральні. Благодійний захід був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Мітки:

Коментарі закриті.