Читачі газети не зовсім добре знають людей, котрі роблять «Наше слово». Ну, хіба що кореспондентів – ті, як нишпорки, по району їздять, з людьми спілкуються. Решта ж – «бійці невидимого фронту».

Повз нашу колегу коректора Наталію Кондратій не проходить жодна сторінка газети, жодна ані найменша інформація. Фактично Наталія Миколаївна першою у районі читає найближчу газету.

Працювати до нас у редакцію вона прийшла нещодавно, але неможливо уявити атмосферу у колективі без її щирої посмішки, без дотепного жарту і невичерпного оптимізму.

Щодо вміння долати життєві перепони – наша колега просто взірець. Адже з двох років їй важко пересуватися – абсолютно здорова дівчинка страшенно перелякалася поросяти і раптом впала на ніжки. Ходити як усі більше не змогла, ніколи. Нині Наталія має статус людини з обмеженими функціональними можливостями.

Але, ви не повірите, змогла виносити, народити й винянчити двох чарівних донечок. Віднедавна сама їх виховує. І за маму, й за тата, й за господаря у дворі.

Людина невичерпної енергії, вона й рибалити гайда, і шашлики смажити, і на пляж дітей повести. І ще багато чого хотіла б втілити, однак долати відстані їй ой як непросто. Тому плекає найзаповітнішу мрію – мати хоч якийсь найпростіший автомобіль і вивчитися на водія.

Минулої середи сюжет про Наталію Кондратій зняли журналісти Першого національного телеканалу, тож нашу чарівну колегу побачить уся Україна.

Мітки:

Коментарі закриті.