Затверджено зміни до Порядку надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

Про це «Нашому слову» повідомила начальник відділу субсидій та адресної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення РДА Валентина Рогова.

З 1 січня 2012 року розмір надбавки на догляд за інвалідом з дитинства І групи, віднесеним до підгрупи А, становитиме 75 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а за інвалідом з дитинства І групи, віднесеним до підгрупи Б, – 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Тобто, інвалід з дитинства першої групи, віднесений до підгрупи А, буде отримувати соціальну допомогу в розмірі 1400 грн. на місяць.

Право на встановлення підгрупи А чи Б розглядають медико-соціальні експертні комісії. У разі встановлення інвалідам першої групи підгрупи А надається новий витяг з акта огляду. Оригінал витягу з актів огляду направляють до управління праці та соціального захисту населення, яке проводить перерахунок державної соціальної допомоги відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

З 1 січня 2012 року також буде підвищено розмір виплат інвалідам підгрупи А першої групи, які отримують соціальну допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Коментарі закриті.