IMG_2679У Мені 11 лютого відбувся виїзний семінар-тренінг «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів»
для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій слухачів за визначенням Менського району.

IMG_2678

 

Особиста думка автора.

Про сам тренінг можу сказати, що він був просто жахливий. І справа не в якості роботи викладачів, сама законодавча база навіть не сира, вона ніяка. По суті, то набір “добрих побажань”, котрі не є ні вивіреними, ні взаємоузгодженими між собою. Особливо неприємно, що законодавці, мабуть, розуміючи, що добровільно ніхто не побажає скористатися плодами їхньої творчості, вдалися до фінансового шантажу, спонукаючи до вчинення дій, котрі за інших умов навряд чи коли були б вчинені.

Сприйняття новацій з боку голів сільських і селищних рад було досить скептичне. Втім, можливо, хтось і скористається нововведеннями.

Що ж, маємо зайвий привід поміркувати про критерії обрання народних депутатів. Здається, все більшому числу людей стає зрозуміло, що обирати потрібно за фаховими якостями, а не за симпатичністю посмішок.

На жаль, про запланований семінар-тренінг заздалегідь не знав і тому потрапив на нього випадково, вже десь на середину. Тому відеозапис не робив. Але дочекавшись закінчення, попрохав викладачів відповісти на цікаві для мене питання. Відповіді пропоную переглянути користувачам Нашого слова.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;She said reasons included injuries, medication needs and hungerAs the Minnesota travelers visited ancient sites in the Galilee, our guide veered occasionally into modern history, including the 1948 war of independence.michael kors boots uk

The Florida Department of Law Enforcement confirmed that it was called to the scene of her death and is investigating.mcm backpack
A store also opened March 10 in Upland.borse alviero martini
For the Magic’s next contest the team made the trip back home to Orlando to take on the Philadelphia 76ers.borse gucci
The Masters branded chairs (the only ones allowed on the premises) are all marked with names or business cards and left exactly where they were placed.mulberry bags uk

Most Colorful Trend: Exotic hues

Violet, Blue and Scarlett are all tried and tested, but get ready for a colour explosion in 2015 with more extreme shades coming into play.cheap ray ban glasses
mulberry bag outlet

Коментарі закриті.