У другому півріччі Укртелеком значно активізував роботи з підключення до безлімітного інтернету невеликих населених пунктів на території країни. Відразу 99 селищ і сіл у 20 областях України отримали в листопаді нові можливості для розвитку. Ця кількість становить 40% від усіх населених пунктів, підключених у поточному році.

Про це повідомила прес-служба Укртелекому.

У Чернігівській області доступ до мережі інтернет з’явився у селах Березна та Жовтневе Менського району, Новоселівка та Улянівка Чернігівського району.

Як відповідальний бізнес, оператор сприяє створенню умов для якісно нового рівня життя і бізнесу в невеликих населених пунктах. Серед перших клієнтів оператора десятки соціальних об’єктів – сільські ради, школи, дитячі садки, медичні установи. Завдяки можливостям всесвітньої мережі, місцеве самоврядування, освіта, медицина зможуть підвищити ефективність своєї роботи.

Місцевий бізнес, в основному туристичний і аграрний, використовує безлімітний доступ до інтернету від Укртелекому для підвищення конкурентоспроможності. Пошук нових ринків збуту, клієнтів, необхідність використання сучасних технологій стимулює підприємців розвивати бізнес за допомогою інтернету. Клієнтами оператора вже стали тисячі жителів у нових населених пунктах, які використовують всесвітню павутину для пошуку роботи, спілкування та підвищення рівня освіти і професійних знань.

За даними Державного комітету статистики в Україні за підсумками третього кварталу 2014 року до інтернету підключено лише близько 39% домогосподарств. Наприклад, у сусідній Польщі цей показник вищий більш ніж у півтора рази. У сільських населених пунктах України показник інтернетизації істотно нижче. Саме «цифровий розрив» є головною причиною низьких показників розвитку цілих регіонів та економіки країни.

В умовах відсутності державних програм з ліквідації «цифрової нерівності», Укртелеком – єдиний з гравців ринку масштабно інвестує в розвиток інтернету в сільській місцевості. З початку року Укртелеком забезпечив доступом у мережу 245 нових населених пунктів, у тому числі невеликі та віддалені села і селища.

Коментарі закриті.