Менська міжрайонна виконавча дирекція є одним із структурних підрозділів Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, похованням.

Загалом, для надання матеріального забезпечення, страхувальниками у ІІІ кварталі  2015 року подано до дирекції 243 заяв-розрахунків, фінансування по яких здійснено в повному обсязі.

Левова частка витратної частини була спрямована на оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою на суму 410,2 тис.грн., вагітністю та пологами на суму  248,8 тис. грн.. та поховання на суму 15,4 тис.грн.

Станом на 1 жовтня 2015 року в Менській міжрайонній виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на обліку перебуває 1118 страхувальників, у тому числі 658 –  юридичних осіб, 380 –  страхувальники, які мають найманих працівників, 15 – відокремлений підрозділ без права юридичної особи,  62 –  особи, що уклали договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Менська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Коментарі закриті.