oppo_zastavochka_iuy_hgyn_01Країна все глибше занурюється в економічну і політичну кризу. Натомість, на думку опозиції, влада захопилася парламентськими виборами і забула про те, як живуть прості українці.

«Нові чиновники «сіли» на корупційні схеми і заробляють гроші собі і своїм сім’ям. Гривня девальвує. Якщо раніше долар коштував 8 гривень, то зараз 13—14, та ще й купити його в банках неможливо. Економіка України демонструє найгірші показники у світі», — каже депутат Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Зі свого боку, представники партії «Опозиційний блок» кажуть, що мають план порятунку країни.

Щоб захистити життя українців і зупинити шлях у прірву «Опозиційний блок» вимагає від влади зробити чотири кроки.

«Перший крок — це захистити людей. Захистити людей від війни. За час перемир’я створити боєздатну та потужну українську армію. Ми повинні зробити все можливе, щоб людина проживала безпечно у нашій державі. Необхідно роззброїти всі напіввійськові формування, які займаються так званою люстрацією», — впевнений Олег Шеремет.

Другий крок, на якому наголошує «Опозиційний блок» — врятувати соціальну інфраструктуру. Держава повинна думати про підготовку до зими: про тепло, електроенергію та гарячу воду.

Третє — зупинити безробіття, зберегти і створити робочі місця.

«Четвертим кроком влади має бути захист обездолених та бідних. Сьогоднішні олігархи при владі заробляють собі кошти навіть на війні. Нам треба захистити слабких: пенсіонерів, інвалідів, людей, які користуються соціальними пільгами. Ми повинні провести індексацію пенсій і заробітних плат, відповідно до курсу долара і до тих інфляційних процесів, які відбуваються у державі. Більш того, потрібно відмінити пенсійну реформу. Наші жінки йтимуть на пенсію у 55 років», — переконує Олег Шеремет.

Захистити людей, врятувати соціальну інфраструктуру та біженців, відродити країну та підтримати слабких — 4 кроки, які, на думку «Опозиційного блоку», має робити влада.

Крім того, «Опозиційний блок» закликає притягти до відповідальності осіб, що розпалюють ненависть, а також винних у переслідуваннях з політичних мотивів.

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба «Опозиційного блоку».

Коментарі закриті.