podСеред інших важливих питань під час розширеного засідання колегії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області обговорювали співпрацю з територіальним відділенням Асоціації платників податків України.

Чернігівське відділення Асоціації платників податків нині має три осередки. Для покращення роботи до кінця року планується створити їх в усіх районах області. В Головному управлінні Міндоходів цілком схвалюють таку ініціативу.

«Я зацікавлений, аби якомога більше було членів Асоціації. Очолювати осередки в районах обов`язково повинні люди бізнесу, які користуються авторитетом і мають вагоме слово. Ті, хто зможуть повести за собою», – наголосив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. Для цього він запропонував розробити низку спільних дій ГУ Міндоходів та Асоціації.

Поглибленню партнерських відносин сприятиме укладений напередодні Меморандум про співробітництво. Адже обидві структури зацікавлені у захисті платників, прозорій сплаті податків та своєчасному надходженні коштів до бюджетів.

Під час засідання колегії йшлося також про організацію роботи з наповнення бюджетів, про результати роботи підрозділів податкового та митного аудиту, декларування податку на додану вартість та впровадження контролю за трансфертним ціноутворенням, забезпечення об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації, профілактику правопорушень тощо.

«Для мене важлива стабільність надходжень до бюджету і динаміка. Ми повинні рухатись в одному напрямку. Наша кінцева мета – міцна держава», – підсумував очільник регіонального державного відомства Андрій Лаврешов».

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

Коментарі закриті.