Торік лісогосподарськими підприємствами області вироблено продукції лісового господарства на суму 762 млн грн, з неї 97% становила продукція лісозаготівель.

Про це інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.

Заготовлено 1575 тис. куб. м ліквідної деревини, що на 4% більше, ніж у попередньому році. У тому числі 890 тис. куб. м – лісоматеріалів круглих та 685 тис. куб. м – паливної деревини. Із загальної кількості паливної деревини заготовлено 445 тис. куб. м дров для опалення (на 5% більше, ніж рік тому).

Крім основної продукції лісового господарства, протягом 2015 року заготовлено 31 тис. новорічних ялинок, 804 т деревних соків, 6 т кори та 1 т лікарських рослин.

З метою забезпечення відтворення вилучених запасів деревини, підвищення продуктивності лісів, запобігання ерозійним процесам протягом року на 5 тис. га земель лісового фонду було проведено відтворення лісів, що майже на третину більше, ніж у попередньому році. Садіння та висівання лісу відбулося на 4 тис. га, природне поновлення – на 1 тис. га.

Заходи зі знищення осередків шкідників і хвороб лісу проведено на площі 14 тис.га (у 2 рази більше, ніж у попередньому році). У результаті проведення лісозахисних робіт на кінець 2015 р. залишилося 71 тис. га осередків шкідників і хвороб лісу, що на 14% менше рівня попереднього року.

Коментарі закриті.