Після матеріалу про чергові «досягнення» міськради, мене прохають для об’єктивності звернути увагу і на ТОВ «Менський комунальник». Приміром на те, як останній відмовився вивозити сміття, залишивши собі лише вигідні водопостачання та каналізацію.

Добре, давайте подивимося документи і з’ясуємо, як саме Зима відмовився від вивозу сміття.

Як повідомив Юрій Валерійович, дата проведення конкурсу на сьогодні все ще не визначена…

Сьогодні міськрадівські комунальні підприємства нездатні своєчасно і якісно вивозити сміття. Якби міськрада прагнула чистоти міста, то вона б всіляко заохочувала і самостійний вивіз менянами сміття на сміттєзвалище, і всіх бажаючих займатися його вивезенням.

Що ми бачимо натомість? Замок на в’їзді в міське сміттєзвалище та встановлену плату за самостійний вивіз, щоб відбити будь-яку охоту в менян самим вивозити сміття. Бачимо відмову в дозволі ТОВ «Менський комунальник» на участь у вивезенні сміття. Бачимо відверте зловживання владними повн

оваженнями – одному підприємству дозволу не надають «до проведення конкурсу», котрий, судячи з усього, цим скликанням і не планується, а з іншого боку своє підприємство визначають «тимчасово-безстроковим» з надання послуг по вивезенню побутових відходів.

Менян переконали в тому, що то Зима сам відмовився від вивезення сміття, а в той же час ТОВ «Менський комунальник» знищують заборонами. Так, з сміттям це вдалося – нещодавно сміттєвоз Менського комунальника з задоволенням придбало одне з приватних підприємств міста Чернігова. Ми ж тонемо в смітті.

На черзі заплановане міськрадою з 1-го січня «водяне покращення» – міськрада відмовляє ТОВ «Менський комунальник» у обслуговуванні водопостачання та водовідведення на користь… вірно, створених міськрадою за бюджетні кошти громади нових комунальних підприємств, котрі, у повній відповідності до сьогоднішніх тенденцій, будуть досить скоро приватизовані. Що ж, хтось збагатиться за рахунок витрачених на їх створення бюджетних коштів менян. А що отримаємо ми всі? Ще одне зруйноване підприємство? Проблеми з водопостачанням? Спустошений бюджет?

zp8497586rq

Коментарі закриті.