1. Олександр Корнієнко

«Я буду голосувати за Олександра Мисника. Він зможе підняти і село, і місто. Він господарник, я знаю, що має великий досвід роботи і люди ставляться до нього з повагою. А тому сумнівів у мене щодо кандидатури Мисника немає».

  1. Тетяна Полоз

«Був у нас Олександр Мисник і ми його запитали, як він буде відроджувати село і повертати молодь. Розповів нам свою програму, пояснив, що за 5 років спробує відродити соціальну сферу. Дай Бог, щоб у нього усе вийшло і щоб ніхто палиць у колеса не ставив».

  1. Наталія Федоренко

«З вибором я вже давно визначилася, прочитавши програму кандидата в газеті. Програма мені сподобалася.  Я поділяю плани Олександра Мисника  і думаю, що буде так, як він запланував. Найбільше  мені б хотілося, щоб село стало перспективним для молоді, комфортним для дітей, щоб у об’єднаній громаді створювалися нові робочі місця».

  1. Іван Калинський

«Я довіряю цьому кандидату. Я вже давно завідую сільським ФАПом і розумію, як важко нині сільським медичним пунктам. У стратегії розвитку громади, яку представив Олександр Мисник, велика увага приділяється модернізації ФАПів та амбулаторій, госпітальному округу. Для мене, та й для усіх людей нині важливо мати якісне медичне забезпечення».

  1. Галина Обушна

«Я за Олександра Мисника, бо він чуйна людина, яка переймається проблемами громади і по мірі своїх можливостей намагається вирішити їх. Я добре його знаю і довіряю».

  1. Любов Свердел

«Я була у школі головою батьківського комітету. Мисник часто до нас приїжджає  і все, що обіцяє – виконує. Наших дітей возять у школу у село Покровське. Він нам пообіцяв, що відремонтує дорогу і дорога була зроблена».

  1. Станіслав Михайленко

«Я вже давно визначився – буду за Олександра Мисника голосувати. Навіщо нам когось нового, нам не потрібен чужий неграмотний керівник, нам потрібний свій голова, бо він думатиме про нас. Олександр Мисник приїхав до нас, провів зустріч, поговорив з нами відкрито».

  1. Раїса Васько

«Я покладаю на Олександра Мисника великі сподівання: я працюю сільським бібліотекарем, читала його стратегічну програму. Він перший кандидат, який звернув увагу на проблему функціонування бібліотечної структури і пообіцяв вирішити це питання. А тому мій голос – за Олександра Мисника».

  1. Олексій Олексенко

«Само собою, я лише за Мисника. Він і на вигляд солідний, і видно, що він не  виголошує завчені фрази з програми, а розповідає детально, що і як робитиме».

  1. Катерина Щербатенко

«Подобається мені Мисник – відверто говорить, плани у нього дуже хороші. Це нові перспективи і для села, і для міста. Близький він до людей і про медицину дбає».

Мітки:

Коментарі закриті.