Наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 року №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» встановлено наступну звітність.
Якщо суб’єкти господарювання здійснюють виробництво спирту, передбачено звітувати за формою № 1-РС, реалізацію та виробництво алкогольних напоїв – за формою № 2-РС, реалізацію та виробництво тютюнових виробів – за формою № 3-РС, за обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі – за формою № 1-ОА, за обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі – за формою № 1-ОТ, за обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі – за формою № 1-РА , за обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі – за формою № 1-РТ.
Вищезазначені звіти необхідно подавати до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання в електронній формі засобами електронного зв’язку з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності не пізніше 9-го числа місяця, що настає за звітним.
В разі, якщо 9-те число припадає на вихідний або святковий день, термін подачі звітності переноситься на перший робочий день.
Суб‘єкти господарювання, що мають діючу (в т.ч. призупинену) ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та\або тютюновими виробами, подають звіти 1-РА та\або 1-РТ до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання незалежно від того, чи провадив такий платник господарську діяльність у відповідному звітному періоді.

Коментарі закриті.