viktoriya-ivchenkoЗвісно ж, розмова про лавочки є лише приводом поговорити про річ набагато важливішу, про інформаційну політику в нашому місті.

Існує вкрай хибна думка, що головне – це робити справу, а не розповідати про неї. Згадаймо Російську імперію, 1913 рік – неймовірні за світовими мірками економічні показники. Старався для загального блага цар Микола і промисловці та сільгоспвиробники? Звісно.

А чим закінчилося? Прийшли підлі демагоги, переконали людей в своїй ахінеї, котра нічого спільного з реальністю не мала, розстріляли царя в підвалі разом з сім’єю та знищили тих, чиїм розумом і волею створювався добробут. Не забули і про народ, котрий розкуркулили і відправили на рабську працю до гулагів та колгоспів.

Можна згадати і нещодавню інформаційну політику прославляння перемоги російським комуністичним злом німецького фашистського під назвою “Деды воевали!”. В результаті маємо війну в Україні, анексовані території і могили загиблих героїв на кладовищах.

То що важливіше, справи чи якісне інформаційне висвітлення?

Під прокуратурою, куди електорат міського голови Генадія Примакова приходив захищати останнього від кримінального слідства у зв’язку зі звинуваченнями в хабарництві, автору пред’явили претензії в тому, що він не висвітлює славну діяльність міського голови. Ну, якщо вже не тільки прохають, а й претензії пред’являють…

Минулої неділі, 16 жовтня, провів біля центрального ринку опитування на предмет того, чи знають меняни тих, хто встановив лавочки в центрі Мени, зокрема, біля магазину “Вишуканий смак” і ЦКДМ? Частина не знає, частина вважає, що лавочки встановив міський голова Геннадій Примаков.

В автора з довірою слабувато. Особливо після того, як Примаков з Гайдукевичем під час виборчої агітації обіцяли менянам відкрити магазин АТБ. Потім з’ясувалося, що то був їхній, нічим не обґрунтований намір. Вже після обрання вони звернулися до мережі АТБ і довідалися, що останній Мена з низькими доходами її мешканців не цікава. Можна згадати і як перед виборами Гайдукевич дарував макошинцям пором, а після виборів забрав назад сплачені в рахунок його купівлі 10 тис. грн.  Отже, мінімум довіри, мінімум віри в добрі наміри і максимум знань реального стану справ.

Звісно ж, автор з’ясував, хто поставив лавочки в центрі нашого міста:

Ось така от разюча невідповідність між створеною за допомогою викривленої інформаційної політики людською уявою і реальністю. Автору не цікаво, якими намірами керувався Примаков з Неберою, витрачаючи бюджетні кошти на випуск “Комунального вісника”, автор бачить результат.

Наступне, що цікавить автора, так це те, навіщо комунальне підприємство Менської міськради витратило 2 мільйони 600 тисяч тільки бюджетних грошей з часу його заснування? Залишається сподіватися, що депутати на наступній сесії міськради детально це з’ясують та поінформують менян.

2 коментарі