Знову й знову постає те саме питання – хто в Мені господар? Громада – як записано у всіх законах, чи все ще радянська влада, тобто влада всіляких рад і їх голів? На сьогодні весь цивілізований світ відмовився від влади вузьких груп людей через крайню їх неефективність, оскільки ті вузькі групи мають погану звичку дбати лише за свої власні інтереси , а не за інтереси громади.

Ось приклад того, як вирішує питання Менська міськрада останнього скликання.

З їх слів, ситуація в Мені була напружена до стану виникнення суспільного вибуху через високі тарифи на водопостачання і особливо водовідведення – люди збиралися перекривати автомагістралі, подібне. І тому міськраді довелося вживати радикальних заходів по розірванню угоди з ТОВ «Менський комунальник» та створення свого, дешевого, КП «Менакомунгосп». Представляють справу так, що самі меняни категорично вимагали покінчити з поганим ТОВ «Менський комунальник» і створити альтернативне гарне та дешеве підприємство при міськраді.

Тут починається саме цікаве. Якби обрані депутати і голова міськради діяли у повній відповідності до духу закону про місцеве самоврядування, то вони б почали діяти силою аргументів. Або довели б необґрунтованість тарифів і добилися їх зниження, або довели б, що ту саму роботу можна зробити дешевше. І, що головне, винесли б аргументовані пропозиції на розгляд менян.

Натомість, міськрада зайнялася голослівною агітацією – мовляв, зруйнуємо ТОВ «Менський комунальник», створимо своє і буде людям щастя. Всілякі спроби добитися якихось розрахунків та обґрунтувань корисності таких планів категорично ігнорувалися.

Чимось ця діяльність нагадала революцію 1917-го року. Якби тоді Леніна хто змусив замість рекламних обіцянок написати економічне обґрунтування його заколоту, то, можливо, його б і не було, як не було б і всіх тих жертв та збитків, котрі потім отримали люди.

Бюджетні кошти міста почали витрачатися на реформування КП «Сніжинки», перетворення її в КП «Менакомунгосп», тепер створюють ще й КП «Менакомунпослугу», обладнується база підприємств, закупляється техніка.

При цьому маємо безліч проблем по таких простих, в порівнянні з водопостачанням та водовідведенням питаннях, як прибирання вулиць, асфальтування, вивіз сміття, подібне.

Виникає питання – навіщо руйнувати те, що працює, не маючи жодних гарантій того, що для громади буде від цього користь?

До речі, і протестувальники, котрі обіцяли перекрити автошлях через високі ціни на водовідведення, якісь дивні. Коли Федір Фесюн звинувачував ТОВ «Менський комунальник» у спробі підвищити ціни, вони готові були лягати під машини на автостраді у знак протесту. А коли Федір Іванович повідомив у РБК про те, що він з міськвиконкомом підняв ціни, – аплодували. Що це – цинічна проплачена масовка від соцпартії, котра цілеспрямовано допомагає голові міськради знищити діюче підприємство? А тут ще чутки про те, що Уряд збирається всі комунікації приватизувати. В такому випадку і взагалі все виглядає в дуже негарному світлі.

Ні, не можна дозволяти вузькому колу осіб вирішувати за всіх менян. Дуже це ризиковано. Ну, скаже завтра Федір Іванович – хотіли ж як краще, а вийшло як завжди, приміром як з сміттям, і що потім?

Добре, хоч Громадська рада при РДА долучилася до цієї проблеми. На першому засіданні представник РДА Володимир Василенко однозначно підтримав міськраду в її планах. На другому Олександр Мисник вже підтримав вимогу до міськради нарешті зробити розрахунки і провести до 1-го вересня їх експертизу.

Втім, знову ж від голови міськради ті самі відмовки – і неможливо розрахунок зробити не почавши працювати, і ніхто такі розрахунки не робить… Але голова міськради обіцяє, що буде дешевше! Чого варті обіцянки Федора Івановича відомо. Обіцяв піти у відставку, якщо допустить підвищення тарифів. Не допустив, сам підвищив, але у відставку так і не пішов.

До уваги читачів сайту НС відповідь Чернігівської облдержадміністрації, де чітко вказано: «Експертизу економічного обґрунтування розрахованих тарифів і потреби в їхньому запровадженні нині проводять Інститут незалежних експертиз Академії будівництва України, Державна академія житлово-комунального господарства, а також інші незалежні установи та організації, які набули такого права в установленому порядку».

Я сподіваюся, що до першого вересня і Громадській раді, і всій громаді м. Мени буде представлено як сам розрахунок, так і висновки експертизи для ознайомлення, всебічного аналізу, обговорення та прийняття відповідних рішень.

Ще раз підкреслюю – ми не маємо права довіряти вузькому колу осіб, а на практиці одній людині, вирішувати дуже важливі питання життєдіяльності міста. Практика безконтрольної довіри, це дуже погана практика. Звісно, вона дуже вигідна тим, хто керує – вони полюбляють щиро обурюватися, мовляв ти що, мені не довіряєш? Як варіанти: «КПРС не довіряєш?», «Всенародно обраному меру не довіряєш?», «Обраним людьми депутатам не довіряєш?». Так, не довіряю, бо добре знаю, що подібна довіра завжди закінчується руйнацією і держав, як Радянський Союз, і промислових підприємств, і міських господарств при одночасному виникненні надбагатих людей. Моя точка зору проста – щоб не було політичного шахрайства, не потрібно створювати для нього умови.
Отже, чекаємо від міськради розрахунки і висновки експертизи щодо їх планів покращити менянам водопостачання та водовідведення.

P.S.

На прохання когось з коментуючих  розміщую частину рішення міськради про вилучення коштів з міського бюджету до районного. Звісно приємно, що міський бюджет переповнений коштами і є можливість поділитися з районним. В кінці-кінців це ж не у Фонд Миру чи на Всесвітню Соціалістичну революцію як колись, це ж у свій район.

Але в такому випадку виникає питання – звідки у міського голови виникають ідеї обкладення менян всілякими грошовими навантаженнями, приміром, за вивіз сміття?

Коментарі закриті.