Існує таке поняття як мораль. Якщо вона правильна, то народи процвітають, якщо хибна, то самознищуються. Або їдуть мити дупи чи обробляти плантації тим народам, у котрих мораль досконала.

 

 

 

Мораль – це вивірена та закріплена на емоційному рівні раціональність поведінки. Ті ж самі християнські заповіді можна проаналізувати на віддалені наслідки їх використання і прийти до висновку, що вони ведуть до успішного життя народів, котрі їх використовують. Так само можна проаналізувати і совкову мораль та жахнутися її наслідкам. Втім, можна просто подивитися на рівень життя одних та інших.

Більшість із нас обирає жахливе майбутнє собі та своїм дітям. Частина розуміє різницю між добром та злом, але докласти зусиль до того, щоб це розуміння стало загальним, чи то не хоче, чи то не може. От і править в нас верховенство аморальності.

Капітан Жиглов поширив в суспільстві вірний моральний принцип: “Злодій має сидіти у в’язниці!”. В Менській громаді інший моральний принцип, згідно з яким засуджений має керувати громадою. Мало того, він ще й молоді напутнє слово в життя проголошує, ось, приміром, в п’ятницю у Феськівці випускникам.

Що далі, що ще має трапитися на теренах нашої громади, щоб люди жахнулися того стану, в котрому знаходяться, та почали його виправляти? Треба, щоб педофілів призначили вихователями в дитячих садках, а серійних вбивць – керувати силовими структурами?

Доброчесність, якщо така є і якщо носії такої є, не має мовчати. Непротивлення злу є сприяння йому, є цілеспрямована діяльність на знищення українців і України.

Звісно, є віруючі не в християнські цінності, а в сатанизм. Звісно, команда Примакова сподівається, що апеляційний суд виправдає Примакова (засідання призначено на 24 липня), а якщо і не виправдає, то все рівно вважатимуть його безневинно засудженим. Чому? Така її сутність, тієї команди Примакова, слугувати йому і Ляшку, а не громаді й Україні.

Ось такий сумний стан речей на сьогоднішній день. І падіння буде продовжуватися до тих пір, доки добро не почне на теренах нашої громади активно себе проявляти, поширюватися і витісняти зло в місця не дуже віддалені, але дуже віддалені від органів місцевого самоврядування.

Коментарі закриті.