Група швидкого реагування тренується на базі Менської колоніїЧергові навчально-тренувальні збори для працівників, які включені до складу зведеного загону швидкого реагування відбулись на базі Менської виправної колонії №91 під керівництвом начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Валерія Пісклова.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.

23 чоловіки із числа особового складу груп швидкого реагування установ виконання покарань Чернігівщини здавали своєрідний іспит на підтвердження фахових вмінь та навичок.

Під час зборів пенітенціарії здобували нові та вдосконалювали уже отримані знання та навички з тактики дій в типових та екстремальних ситуаціях, виконували різні індивідуальні стройові прийоми та групові дії в складі підрозділу при виникненні надзвичайних подій, вивчали дії при ліквідації масових заворушень, нападу на варту та тривозі на посту.

Усі дії співробітників чіткі, відпрацьовані, без зайвих рухів. Адже всі добре розуміють, що у реальному житті кожна секунда на вагу золота.

Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов зазначив: «Такі заходи є безцінним досвідом для співробітників, що входять в групи швидкого реагування. Під час зборів учасникам надається практична і методична допомога з організації тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки особового складу у вигляді методичних рекомендацій».

Коментарі закриті.