Протягом останніх двох тижнів у Менському районі сталося дві пожежі. Виною тому – порушення правил експлуатації пічного опалення.

У неділю, 11 листопада, вранішній спокій вихідного дня порушили сирени пожежних автомобілів. Близько половини шостої ранку на пункт зв’язку ДПРЧ-10 надійшло повідомлення про пожежу у житловій споруді по вулиці Жовтневій, що у Мені. Горів будинок, господарка якого працює в Києві та проживає за іншою адресою.

У результаті пожежі вогнем знищено домашні речі, частину підлоги, перегородку в будинку, частково пошкоджено стіни. Завдано збитків на кілька тисяч грив

ень. Ймовірна причина загорання – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення квартирантами будинку (було допущено перегрів опалювальної груби, яку залишили без нагляду).

А вже 13 листопада менські рятувальники виїжджали на пожежу житлового будинку у Киселівку. На щастя, великих збитків вогонь завдати не встиг – пошкоджено лише азбестоцементну трубу димоходу опалювальної груби, в якому загорілася сажа.

Райвідділ УДІТБ в Чернігівській області звертається до всіх жителів та гостей нашого району з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки: не користуватись несправними опалювальними печами та електроприладами, не залишати їх без нагляду, не допускати перегрівання та неправильної експлуатації.

zp8497586rq

Коментарі закриті.