111На Чернігівщині практично відсутня робота з інвесторами. Як результат, немає інвестицій у реальний сектор економіки. Виключення – сільське господарство. 

Станом на початок березня реалізуються проекти на суму 2.9 мільйона гривень у Бахмацькому, Бобровицькому та Семенівському районах. Розпочато ще 5 проектів – 3 у Корюківському районі і по 1 у Куликівському та Семенівському. Більшість з них стосуються саме аграрної галузі.

Влада на місцях дуже мляво працює з інвесторами. За даними Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА лише у 4-х районах намагались працювати у цьому напрямі.

“Решта — повна тиша. Ніхто нікого не шукає. Робота з інвесторами зупинилась”, – діляться інформацією у Департаменті економічного розвитку.

Чернігівщину знову “витягує” сільське господарство

Набагато оптимістичніша картина у сільському господарстві.

У 2014 в АПК області інвестовано понад 770 мільйонів. Це на 20% більше, ніж 2013. У тваринництво – 98 мільйонів. Розпочали працювати 5 тваринницьких об’єктів загалом на 3200 голів свиней та 2000 корів.

Найбільші – реконструйований свинарник на 3200 свиней у ТОВ “Журавка” Варвинського району та молочний комплекс на 900 корів у СФГ “Вікторія” у Носівському районі.

“У поточному році в області реалізуються 32 інвестиційні проекти. Всього на суму 1,6 мільярдів гривень. Зокрема, 9 обьєктів мьясо-молочного напряму, 2 пташники, 4 свинарники. Найбільшим значиними для області є пташник на 10,8 мільйонів голів у Козелецькому районі та молочний комплекс на 500 корів у Менському районі”, – повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

Криза таки добралась і до галузі АПК. Вже призупинено будівництва ряду об’єктів. Наприклад, не ведуться роботи з будівництва молочного комплексу на 4520 голів у Борзнянському районі, інші об’єкти молочного тваринництва.

Однак, вже відомо про плани аграріїв продовжити інвестувати у сільське господарства. Так, у перспективі будівництво ще 14-ти об’єктів на суму більш ніж 3 мільярди.

Загальноукраїнська тенденція 204 року показує зменшення поголів’я худоби на 7%. Схожа ситуація і на Чернігівщині.

Петро Животков

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;But 851 was the score for 2013 14, which was during coach Frank Haith’s last season with the programShaw has said he wants his point guard 100 percent healthy before he returns to the court.louboutin boutique

“I don’t apologize for using water,” said Errotabere, whose family has been farming in the San Joaquin Valley since the 1920s.prada purse
I want to be in the lineup just like anyone would.mulberry uk
Committed to Nebraska.toms on sale

Harris and Talib teamed up at Kansas, helping the Jayhawks to the 2008 Orange Bowl, the team’s first BCS bowl appearance.escarpin louboutin pas cher
It might or it might not,” he said during floor debate on the bill.mulberry handbags uk
3 years, five years shorter than white Americans.mulberry sale uk
timberland uk

Коментарі закриті.