На 2010 рік фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заклав на дитяче оздоровлення в районі 69,5 тисячі гривень, повідомила «Нашому слову» провідний спеціаліст Менської міжрайонної дирекції фонду Валентина Кудін.

Наразі використано 49,4 тисячі гривень. Але ж не всі діти у районі відпочили. Навіть при тому, що батьки можуть придбати здешевлені путівки.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відшкодовує 33 грн. за кожен день перебування дитини у таборі. А для дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села є окрема пільга: 31,66 гривні за день відпочинку дитини доплачує Міністерство аграрної політики України.
Отож батькам лишається доплатити не так вже й багато – кілька сотень гривень, причому нерідко й у цьому випадку виручають профспілки або адміністрація установ, де працюють батьки дітлахів.

Уже з 2 серпня у ТОВ «Казковий-2» розпочнеться чергова зміна. Враховуючи усі пільги, путівка на 14 днів для сільської дитини коштуватиме усього 215 гривень. Не згайте можливості оздоровити дітей.

Довідки за телефонами у Мені: 3-33-08, 3-33-07.

Коментарі закриті.