Місцеві бюджети району за січень-серпень по загальному фонду поповнилися на 53,4 мільйона гривень.

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації. До загального фонду надійшло майже 53,4 мільйона гривень (бюджетні призначення виконані на 121,4%).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшились на 17,2 мільйона гривень, або на 47,5%.

 

Податку на доходи фізичних осіб, який займає в структурі доходів місцевих бюджетів домінуючу позицію, за 8 місяців цього року отримано в сумі понад 28,9 мільйона гривень. Це на 10,1 мільйона більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. Бюджетні призначення виконані на 128,1%.

Податок на нерухоме майно з урахуванням плати за землю склав 15,2 мільйона гривень (119,4% до плану). У порівнянні з січнем-серпнем попереднього року надходження зросли на 3,6 мільйонів, або на 31%.

 

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці. Так, у січень -липень в бюджеті району на ці потреби направлено 79,8% усіх видатків, загалом на захищені статті – 90%.

 

Проте станом на 1 вересня зареєстрована заборгованість із виплати заробітної плати все ж становила 0,6 мільйона гривень. Це зумовлено обмеженістю в окремих місцевих бюджетах власних доходів, загальною незбалансованістю бюджетів. Ще одна причина — обсяги освітньої й медичної субвенцій, додаткової дотації з держбюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я не враховують реальну потребу в коштах на здійснення видатків.

Заборгованість погашається по мірі надходження до місцевих бюджетів власних доходів і трансфертів з державного бюджету.

Коментарі закриті.