домницяЧерга провести дні відкритих дверей та показати громадськості умови тримання засуджених та ув`язнених дійшла до Домницького виправного центру № 135 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

У заходах взяли родичі засуджених, представники обласної та районної спостережних комісій, представники районної державної адміністрацій та місцевого самоврядування. Перед проведенням екскурсій начальник Домницького виправного центру № 135 Юрій Горчаков довів присутнім мету проведення «Дня відкритих дверей», коротку історичну довідку про установу, попередив про необхідність дотримання правил поведінки та мір безпеки.

Переступивши поріг Домницького виправного центру№ 135, гості не забарились відчути, що режим тут значно вільніший, ніж в інших подібних установах. Як правило, потрапляють сюди особи, засуджені до обмеження волі, а також ті, кому було пом’якшено міру покарання.

Юрій Горчаков розповів гостям: «Засуджені мають право ходити у цивільному одязі, пересуватися по території не строєм, а вільно, мати при собі цінні речі, гроші, працювати поза межами виправного центру. Побутові умови набагато легші. Без обмежень надаються короткострокові побачення, телефонні розмови також без обмежень. А довгострокові побачення надаються щомісяця із батьками, дружиною, дітьми».

Особливо цікавим було відвідування житлових приміщень. Так, гості центру особисто побачили, що умови утримання засуджених відповідають всім умовам сучасності. Також гості оглянули виробничі потужності та мали змогу скуштувати хліб, який випікають в установі.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.