Запровадження спрощеного режиму між Україною та Європейським СоюзомПід час регіонального круглого столу “Порозуміння заради європейського майбутнього”, що відбувся 1 серпня у Чернігові, громадські активісти підписали резолюцію на підтримку курсу європейської інтеграції України.

У резолюції представники Чернігівщини звернулися до керівництва обласної ради та керівництва обласних осередків політичних партій парламентської опозиції з пропозицією – сісти за стіл переговорів для вироблення спільного плану дій щодо євроінтеграції.

“Робота Верховної Ради України сьомого скликання свідчить, що ні влада, ні опозиція не квапляться піти на непопулярний у середовищі їхніх виборців крок – сівши за стіл переговорів з метою виробити спільний План дій реалізації європейського курсу України. Саме тому необхідні громадянські ініціативи, що допоможуть сторонам протистояння організувати такий процес. Ми схвалюємо ініціативу з проведення Національного круглого столу, адже наш вибір – рух до Євросоюзу”, – йдеться у тексті резолюції.

Учасники заходу також висловили свою підтримку голові Наглядової ради – В’ячеславу Брюховецькому та діючій спеціальній Робочій групі на чолі з координатором Сергієм Бондарчуком.

Звернення підписали: депутат Корюківської міськради Сергій Мілейко, представник Корюківської МГО “Альтернатива” Костянтин Іванов, депутат Чернігівської міської ради Андрій Глухенький, голова Чернігівської обласної організації політичної політичної партії “За Україну” Олександр Ясенчук, редактор суспільно-інформаційного порталу “Північний Вектор” Олександр Бондарев, громадсько-політичний діяч Сергій Лавський, голова Менської ГО “Менщина” Ірина Черенько та представник МГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин”.

Делегатом, який представлятиме Чернігівщину на першому етапові Національного круглого столу було обрано Олександра Ясенчука.

Коментарі закриті.