Облдержадміністрацією оголошено конкурс з визначення програм, розроблених громадськими організаціями, на виконання  яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Загальний фонд конкурсу становить 60 тис. грн.

Пріоритетні напрямки тематики конкурсних пропозицій:

  • вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування;
  • організація інформування жителів області щодо здійснення реформ;
  • проведення навчальних форумів, семінарів, лекцій, для громадських рад при районних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетах, та їх структурних підрозділах;
  • проведення заходів щодо захисту інформаційного простору Чернігівської області;
  • проведення інформаційних кампаній, що спрямовані на розвиток патріотичного та волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 8 тис. грн.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими організаціями, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 10 березня до 10 квітня 2015 року включно, щоденно, крім суботи та неділі з 8:00 год. до 16:00 год., перерва з 13:00 до 14:00 год., за адресою: 14000, м. Чернігів, Бєлінського 11, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

За додатковою інформацією звертайтесь тел. 67-59-67, або за адресою електронної пошти (vmaks@i.ua).

Більш детальна інформація щодо конкурсу знаходяться за посиланням http://oda.cg.gov.ua/index.php?id=36452&tp=0 (рубрика «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Godwin (2013)foundation is in place, and now it just a matter of adding a future first ballot Hall of Famer who will put up 30,000 points over 20 years in the league and single handedly take over games through unbelievable skill and athleticism, uncompromising competitiveness, and sheer willpower.mulberry sale uk
For those who have built their business over 40 years or so, who have wives and families, it is all too traumatic, leads to mental breakdowns, and contemplation of suicide.cheap ray ban glasses

“There is this really great stage of development,’ she said.cheap ray bans sunglasses
Their final product lined the walls of the hall.Site De Chaussure Pas Cher

Andrew Sacks, Casper’s attorney, praised the sentence, noting it could have been worse.cheap ray bans sunglasses
Williams and junior college transfer Darius Paul.mulberry handbags uk

Коментарі закриті.