Громадські активісти з п’яти райцентрів Чернігівської області дізналися, як підвищити ефективність своєї роботи.

Під час тренінгу.

Представники третього сектору пройшли цикл тренінгів в рамках проекту «Стань професіоналом, допоможи громаді», що здійснюється Центром «Доброчин».

Тренінги тривали протягом травня – червня 2011 року в Чернігові. У них взяли участь члени громадських організацій, які діють на території Менського, Корюківського, Козелецького, Городнянського та Прилуцького районів.

Відбір учасників відбувався на конкурсній основі.

Менський район представляли учасники Ліги соціальних працівників України, Асоціації регіональних засобів масової інформації та Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання «Дія».

На початку занять учасники визначилися з поняттями «Бізнес», «Влада» і «Громадська організація»: головна мета бізнесу – отримувати прибуток, влади – забезпечувати суспільний порядок, громадських організацій – забезпечувати суспільний розвиток.

Обговорили способи розвитку волонтерської діяльності.

Особливу увагу приділили питанням залучення матеріальних і фінансових ресурсів для виконання функцій недержавних організацій, зокрема, завдяки співпраці з благодійниками, меценатами, спонсорами, філантропами, соціальними інвесторами, органами влади та місцевого самоврядування, а також з бізнесом та громадськими організаціями.

Активно обговорювали питання практичного використання соціальних медіа у роботі НДО.

Даний проект здійснюється за підтримки Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження», метою проекту є підвищення професійного рівня представників третього сектору Чернігівської області.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

Мітки:

Коментарі закриті.