hajdukevychРайонна рада 19 жовтня провела громадське обговорення стосовно місця розміщення регіонального медичного округу.

 

Зіткнулися дві несумісні позиції – підкилимні маніпуляції і дбання за загальне благо. Звісно, справжнім благом був би економічний розквіт всіх районів та створення різнопланових медичних закладів у відповідності до потреби людей, а не урядових програм економії на медицині, але то вже інша тема.

Так от, спочатку про політичні ігри. Пригадаємо історію. Радикал Василь Амельченко, котрий нині депутат Верховної Ради, затіває суперечку з головним лікарем Менської ЦРЛ Хомрачем, після чого слідує його жорстка критика і намагання відправити у відставку. Радикал Василь Леоненко у Фейсбуці вихваляє Корюківску лікарню і критикує Менську. І ось нещодавно виникає план зробити регіональний центр медичного обслуговування в Корюківці. Випадковість? Не думаю.

Автор вдячний керівникам Менського району за те, що вони не долучилися до ганебної практики підкилимності та інтриг, а почали дбати про загальне благо в сьогоднішніх складних умовах.

Медичний центр в Мені має бути не тому, що меняни краще вміють грати в інтриги чи перетягувати ковдру на себе, а тому, що так буде краще для людей 4 районів.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.