14 червня відбулося засідання Громадської ради.

Просто викладаю відео. Коментувати в матеріалі бажання немає. Але, незважаючи на досить значні обсяги, дуже рекомендую менянам продивитися відзняте.

Навіщо?

Людей привчили не думаючи вірити тому, що їм скажуть. Це завжди призводило до вкрай сумних наслідків.

Що робити? Людям через п’ять років пояснювали – ви не того слухали, давайте тепер оберемо іншого і будемо слухати його! Цілком закономірно, що ситуація неодмінно повторювалася.

Шановні меняни. Весь цивілізований світ замість того, щоб шукати тих, кому можна довіряти, просто цікавиться проблемами своєї громади і самостійно їх аналізує.

Це я пропоную почати робити і вам. І я гарантую – більшість того, що було вам початково сказано, в результаті всебічного обговорення і аналізу починає виглядати зовсім по іншому. Власне – в цьому і сенс самоврядування. Ви маєте приймати рішення, ви головні в місті, а не ваші обранці. А для кваліфікованого рішення вам потрібна максимально повна інформація та різнобічні погляди на те, що відбувається.

Те, як сьогодні працює Громадська рада, повинно стати основою діяльності Менської міськради. Прагнення заховатися і вирішити без менян питання від імені менян і за менян мають відійти в минуле.

Отже, дивіться, думайте, висловлюйте свої думки. Що незрозуміло – питайте: поясню я, пояснить Тетяна Олександрівна (обіцяла в коментарях).

Де – хто, не підписував. Якщо хто кого не знає – не соромтесь, просто спитайте в коментарях, вказавши ролик та час від початку.

З найважливішого слід відмітити, що нарешті вдалося добитися від голови міськради Федора Фесюна обіцянки до 1-го вересня ц.р. розробити згідно нових вимог тарифи на водопостачання та водовідведення КП “Менакомунгосп” та представити громадськості Мени експертні висновки, котрі гарантуватимуть реальність даних розрахунків.

Відео: Громадська рада – питання водопостачання 14.06.2012р.

 

Відео: Громадська рада – спорт. 14.06.2012р.

 

Коментарі закриті.