НіколайчикЗасідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації відбулося 15 грудня. У порядку денному одне питання: про суспільно-політичну ситуацію в районі.

В основі винесеної на розгляд проблеми ситуація в районній раді. З 34 запрошених депутатів районної ради на засідання прийшло 5. Ось тепер і питання – хто вони, депутати райради? Представники суспільства, котрі тісно взаємодіють з ним і виконують його волю, чи як при “совєтах” – начальники над народом?

Утім, дивіться відео, слухайте виступи, думайте і робіть висновки. Мій же висновок давно оприлюднений – чим швидше ми відійдемо від всілякого вождізму і перейдемо до управління розумною волею суспільства, тим швидше з нашої землі підуть біди та злидні.

До речі, склалося таке враження, що на засідання Громадської ради прийшли ті депутати, котрі здатні самостійно мислити і діяти, котрі здатні пояснити, яким чином їхня діяльність приносить користь суспільству. Думаю, попереду в нас дуже багато важливої роботи спрямованої на те, щоб наші обранці працювали спільно з громадою і виключно в інтересах громади.

7 коментарів