Громадська рада підвела підсумки роботиПідсумкове засідання громадської ради при Менській РДА під головуванням Тетяни Руденко було останнім у цьому складі – громадська рада вичерпала термін своїх повноважень. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Мисник та заступник голови райради Віктор Лях.

Дворічна біографія

Тетяна Руденко розповіла про проблеми, які розглядалися на засіданнях протягом двох років.
Установчі збори відбулися 30 січня 2013 року. До складу громадської ради увійшли представники 16 громадських організацій (із 40 офіційно зареєстрованих на Менщині, інші активності у цьому напрямку не виявили).

За два роки рада встигла розглянути різноманітні питання: «Співпраця влади і громадськості у питанні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та товариств району», «Християнські традиції українців – джерело духовності», «Суспільно-політична ситуація в країні та районі, що склалася станом на початок грудня 2013 року», «Зміни до Конституції України щодо децентралізації влади», «Існування мережі дошкільних навчальних закладів в районі», «Основні положення Закону України «Про очищення державної влади»…

Відбулося спільне засідання круглого столу з роботодавцями, соціальними партнерами.

Представники громадської ради п’ять разів брали участь у роботі сесій райради, обговорювали проект районного бюджету, написали звернення до української влади, внесли пропозицію про перейменування вулиці Червона площа у місті на вулицю Героїв Майдану.

Досягли мети

– Основною метою діяльності громадської ради був захист інтересів мешканців міста та району шляхом перемовин із владою, – підкреслила Тетяна Олександрівна. – На жаль, громада не поспішає виносити проблеми на розгляд членів громадської ради для вивчення та надання владі своїх пропозицій.

У цілому ж і голова райдержадміністрації Олександр Мисник, і голова громадської ради Тетяна Руденко та члени громадської ради задовільно оцінили її роботу. Хоча і без критики, звісно, не обійшлося.

Олександр Мисник від імені виконавчої влади подякував представникам громадськості за їхню працю і побажав наступному складу громадської ради успіхів та наполегливості.

Піар чи робота?

Розглядати діяльність окремих громадських організацій на засіданні не планувалося. Але представник громадської ради Михайло Бурмака виступив з досить різкою критикою «Менської сотні».

На думку Михайла Миколайовича, ця організація займається лише піаром з нехитрою метою – дорватися до влади. Навіть «нішу волонтерства» зайняла виключно під себе. А люстрацію потрібно спочатку провести у її лавах.

Робити суб’єктивні висновки – справа невдячна. Люди мудрі, тож вони самі дадуть оцінку діяльності і всіх організацій, і окремих осіб.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;If a submarine wants to float, compressed air gets pushed into the tanks, thus pushing the water out making it floatThis is the best World team, talent wise, since they’ve been putting on the (game) and to put all our focus on one kid is not going to be very productive.hollister outlet
Walker holds off Spieth at Valero Texas Open

The late bloomer held off the early bloomer at the Valero Texas Open on Sunday.cheap ray ban sunglasses
Rodriguez says defense is becoming the unit he wants

Sure, the UA’s offense scored 42 points in an upset over Oregon, but the defense is the group that forced three turnovers and made all world quarterback Marcus Mariota look average.mulberry bags uk
I agree there.prada outlet

Jordan is to be given a seeing guide dog in the next month.mulberry handbags uk

Коментарі закриті.