Громадська рада думає, що робити даліПрезидія громадської ра­ди при райдержадміністрації намітила основні напрямки роботи на наступний рік. У колі уваги будуть благоустрій та санітарний стан міста, дозвілля молоді від 18 років і старших, діяльність міських дитсадків, робота закладів харчування у місті.

Окрім того, громадська рада запрошує жителів Менщини подавати свої пропозиції до проекту плану роботи ради на 2014 рік (у письмовій формі чи електрон­ною поштою) до 20 грудня цього року.

На засіданні президії голова громадської ради Тетяна Руденко підвела підсумки роботи у 2013 році, докладно зупинившись на результативності обговорюваних питань.

Перший заступник голови РДА Володимир Василенко зазначив, що діяльність громадської ради при РДА сприяє налагодженню діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, допомагає районній владі знайти правильні рішення важливих питань.

Володимир Василенко також зосередив увагу на виконанні показників Програми соціально-економічного розвитку району, зокрема, ремонті доріг, продовження терміну експлуатації водопровідної мережі ТОВ «Комунальник», підвозу дітей до базових шкіл, освоєння коштів державного бюджету тощо.

Як значний позитив Володимир Улянович відмітив те, що на сьогодні наш район за підсумками роботи агропромислового комплексу посів друге місце серед районів зони Полісся Чернігівщини.

Коментарі закриті.